Severočeši cestovali na led Dukly s cílem odčinit domácí nezdar s Litoměřicemi, od začátku ale tahali za kratší konec provazu. Už v 8. minutě totiž poslal Duklu do vedení Prokš. Slovan se sice zásluhou Přeučila dočkal vyrovnání, ještě před první sirénou ale znovu inkasoval.

Krátce po polovině střetnutí navíc zvýšil vedení domácích Mocek a s akciemi Ústí to nevypadalo dobře. Na konci druhé části sice vykřesal jiskřičku naděje Tůma, ve třetím dějství ale Ústečané dostali další dvě branky a prohráli 2:5.

Dukla Jihlava – Slovan Ústí 5:2 (2:1, 1:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 8. Prokš (Schejbal, Mikeš), 19. Vysloužil (Melenovský), 31. Mocek (Schejbal, Čachotský), 41. Melenovský (Mocek), 52. Melenovský (Šidlík, Malec) – 15. Přeučil (Gengel, Pořičký), 39. Tůma (Roubík, Vágner). Rozhodčí: Jeřábek, ml. – Barteček, Vengřín. Vyloučení: 7:6, navíc Petrásek (ÚL) 10 minut os.trest. Využití: 1:1. Diváci: 1648.

Jihlava: Sáblík – Mocek, Dobrovolný, Kaláb, Štebih, Čáp, Schejbal, Šidlík – Důras, Čachotský, Diviš – Melenovský, Malec, Matai – Vysloužil, Prokš, Přidal – Mikeš, Štěpánek. Trenér: Vlk.

Ústí nad Labem: Petrásek – Zdvořáček, Smetana, Vágner, Černý, Brož, Kolafa – Kuchynka, Gengel, Kopta, Vávra, Tůma, Rod, Pořický, Přeučil, Kloz, Roubík, Baránek, Merta. Trenér: Mach.