Slovan v Havířově padl. A čeká ho lídr z Boleslavi

Havířov – Už je to obehraná písnička. Ústečtí hokejisté se letos na kluzištích soupeřů trápí. Až na výjimku na ledě posledních Benátek nad Jizerou, kde minulý týden vyhráli 2:1 po nájezdech, jsou jejich venkovní výkony jedním velkým zklamáním.

10.11.2013 3

Ilustrační foto.Foto: Deník/ Jan Pavlíček

Z osmi posledních výjezdů přivezli Severočeši právě jen dva body z Benátek, naposledy v sobotu ztratili dobře rozehraný zápas v Havířově, kde padli 1:2.

„Utkání se mi hodnotí těžce. Ještě po dvou třetinách jsme vedli, a mysleli jsme, že to udržíme. Na začátku třetí třetiny jsme však dvakrát inkasovali, a i když jsme pak měli tlak i šance, vyrovnat se nám už nepodařilo," litoval na klubovém webu hokejistů Havířova ústecký kormidelník Jaromír Šindel.

Jeho tým přitom tentokrát neodehrál špatný zápas a už v 9. minutě šel do vedení. Boháč tečoval ránu Grina a Lvi měli rázem důvod k radosti. Pak už si své vedení jen hlídali.

„Čekali jsme od soupeře defenzivní taktiku. Dvě třetiny to hostům vycházelo, ale nám se podařilo na začátku třetí třetiny dvakrát skórovat. Pak jsme sice díky zbytečným faulům dovolili hostům v přesilovkách naše vedení ohrozit, ale díky bojovnosti a štěstí už jsme to udrželi," pochvaloval si domácí trenér Jan Daneček.

Severočeši tak v tabulce klesli až na 11. příčku. Těšit je sice může fakt, že se nyní dvakrát představí na domácím ledě, zápasy s vedoucí Mladou Boleslaví (pondělí, 18.00) ani třetí Olomoucí (středa, 18.00), ale jistě nebudou vůbec jednoduché.

AZ Havířov – Ústečtí Lvi 2:1 (0:1, 0:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 41. Klimša (Jakúbek), 43. Škumát (Roupec) – 9. Daniel Boháč (Grin, Baránek). Rozhodčí: Mrkva, Schmejkal – Lukš, J. Novák. Vyloučení: 6:5. Bez využití. Diváci: 2336.

Havířov: L. Daneček – Bezuška, Vosátko, Roupec, Krisl, Koma, Klimíček, P. Rimmel – Sztefek, E. Němec, Klimša – J. Daneček ml., Šlahař, Jakúbek – Říčka, O. Šedivý, Maruna – Škumát, R. Haas, M. Rimmel. Trenér: Jan Daneček.

Ústečtí Lvi: J. Dlouhý – K. Černý, Smetana, Grin, Sklenička, Vl. Brož, Vaněk – J. Kloz, Roubík, P. Přeučil – Baránek, V. Meidl, Daniel Boháč – Dostálek, Rod, D. Tůma – Vávra. Trenér: Šindel.

10.11.2013 VSTUP DO DISKUSE 3

Severočeské basketbalové derby mezi Ústím a Děčínem.
45

Městská policie Ústí nad Labem, ilustrační foto.

Městská policie kontrolovala nalévání alkoholu mladistvým

Vánoční nákupy se blíží, e-shopy letos opět dosáhnou rekordních obratů

Severní Čechy - Ekonomové odhadují, že Češi letos za nákup vánočních dárků přes patnáct miliard korun. Předvánoční nákupy na internetu rok od roku rostou, stejně jako celoroční obliba e-shopů.

Jak vybavit malý dětský pokoj?

Bydlíte v malém panelákovém 3+1, máte dvě děti a nevíte, jak je obě vměstnat do malého dětského pokoje? I na malém prostoru se dají dělat zázraky, jen je potřeba při zařizování dětského pokoje trochu přemýšlet!

Mašinky má nově podporovat Spolek lokálních drah. Vznikne na Moldavě

Teplicko – Spolek lokálních drah, tak by se měla jmenovat iniciativa, která chce udržet život na Moldavské a Kozí dráze či na trati Teplice - Lovosice. Spolek má v plánu rozvířit diskuzi o potřebě železniční dopravy a dotlačit státní instituce k větší podpoře lokálek.