První gólové šance si v utkání vypracovali domácí hráči, ale Skalického rána skončila jen v lapačce gólmana Koutského a stejný muž v polovině úvodního dějství zlikvidoval i sólový únik Moravce. Do vedení se tak na druhé straně dostali favorizovaní Severočeši, když se prosadil Přeučil.

I ve druhé části byl k vidění útočný hokej za strany na stranu. Nejprve se ve 26. minutě podruhé trefili Lvi, když se Rod v signalizované výhodě nejlépe zorientoval v brankovišti, už po minutě ale propálil Koutského domácí Jech a snížil tak na rozdíl jediné branky. Ten ale vydržel na zimním stadionu v Benátkách jen do 35. minuty. Domácí obraně ujel Boháč a bekhendem překonal gólmana Vošvrdu.

Ve třetí periodě si Ústečané dlouho hlídali svůj náskok a nikam se nehrnuli. Domácí hokejisté se ale přeci jen dočkali snížení, když se při hře bez brankáře, minutu a půl před koncem utkání, prosadil Kopic. Drama už se ale nekonalo a tak si Slovan do tabulky připsal další tři cenné body.


Benátky nad Jizerou – Ústečtí Lvi 2:3 (0:1, 1:2, 1:0)

Branky: 27. Jech (Jánošík), 59. Kopic (Skalický, Jonák) - 12. Přeučil (Čermák), 26. Rod (Přeučil, Sklenička), 35. Boháč (Kloz, Poživil). Rozhodčí: Hejduk - M. Jílek, Šperl. Vyloučení: 2:3. Bez využití. Diváci: 312.

Benátky: Vošvrda - Říha, Kolmann, Moravec, Jánošík, Jaroměřský, Ulrych, Pabiška, Štich - Klimt, Skořepa, Bortňák - Jonák, Král, Skalický - Liška, Galamboš, Vařecha - Kopic, Jech, Maďar. Trenér:  Černý.

Ústečtí Lvi: Koutský - Holomek, Smetana, F. Pavlík, L. Poživil, Motejlek, Vobořil, Brož - Kloz, Daniel Boháč, Laš - Kovář, Rod, Handlovský - Přeučil, M. Čermák, Sklenička - Vávra, Pořický. Trenér: Šindel.