Do vedení mohli jít hosté v 10. minutě, ale Kopic se sice ocitl sám před Orctem, ten však své barvy podržel. Ve druhé třetině se zase vyznamenal gólman Benátek Stejskal, který kryl nájezd Ludvíka, ale v polovině utkání už se hosté dostali do vedení. Kolmann vyslal do brejku Skořepu a ten se zakončením neměl problémy.

Ve třetím dějství mohl zvýšit Jech, který se ocitl sám před Orctem, ale recept na jeho překonání nenašel. Vyrovnat mohl Roubík, který v oslabení vypíchl puk a jel sám na Stejskala, ale ten čisté konto udržel.

Domácí se branky nedočkali ani v závěrečné hře bez brankáře a už v pondělí je čeká další utkání druholigové soutěže, když od 18 hodin hrají derby v Kadani.

Ústečtí Lvi - Benátky 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)

Branky a nahrávky:
30. Skořepa (Kolmann). Rozhodčí: Luczków - Jílek, Šperl. Vyloučení: 4:3. Bez využití. Diváci: 1570.

Ústečtí Lvi: Orct - F. Pavlík, Sklenička, L. Poživil, Smetana, Vl. Brož, K. Černý, připraven Holomek - R. Kovář, Roubík, Ludvík - Matai, Meidl, Handlovský - D. Tůma, T. Sýkora, M. Čermák - J. Kloz, Daniel Boháč, Laš -  P. Přeučil.

Benátky: Stejskal - Jaroměřský, Kolmann, Ulrych, Mrkvička, Šimek, Vála, Vitásek - Jech, J. Skořepa, Klimt - Chlapík, J. Plodek, Miškovský - Maďar, L. Král, M. Pabiška - Vařecha, Liška, Kopic.