"Kdo přišel na hokej, nemusel litovat, obě mužstva prokázala kvalitu. Měli jsme více šancí a utkání rozhodli ve druhé třetině. V závěru při nás stálo štěstí, trošku jsme se sice obávali o výsledek, ale nakonec jsme už výhru ubránili," hodnotil střetnutí trenér Lvů Jaromír Šindel.

Vyprodaná hala, která má kapacitu 1750 míst, se dočkala první trefy do branky hostů, když na trestné lavici pykal Kloz a Novák tečovanou střelou překonal Koutského. O chvíli později hráli přesilovku hosté, brankáři Sedláčkovi vypadl kotouč a Kovář ho poslal do sítě.

O výsledku se rozhodlo ve druhé třetině. Nejprve si v jejím úvodu pohrál s brankářem Tůma a střelou pod břevno skóroval a o pět minut zvýšil Roubík na rozdíl dvou branek. Ve třetí třetině domácí přidali domácí pod ofenzivní kotel a osm minut před koncem Kafan opět v přesilovce snížil. V závěru hrály Litoměřice bez brankáře, puk se dostal za Koutského, ale před tím byla posunutá branka. Pak už hosté vedení udrželi.

Litoměřice - Ústí 2:3 (1:1, 0:2, 1:0)

Branky a nahrávky: 8. Novák (Martinka, Evan), 52. Kafan (Mrňa, Slížek) - 11. Kovář (Černý, Roubík), 22. Tůma (Handlovský, Sýkora), 27. Roubík (Poživil, Sklenička). Rozhodčí: Schmejkal - Brejcha, Suchánek. Vyloučení: 3:5. Využití: 2:1. Diváci: 1730.

Litoměřice: Sedláček - Martinka, Evan, Husák, Kolář, Kříž, Sobotka, Veselý - Rudovský, Rubeš, Novák - Mrňa, Slížek, Gerhát - Žalčík, Luňák, Antončík - Forman, Simon, Lapšanský - Kafan.
Ústečtí Lvi: Koutský - Poživil, Černý, Pavlík, Sklenička, Hořava, Vobořil, Brož, Holomek - Kovář, Roubík, Ludvík - Tůma, Sýkora, Handlovský - Kloz, Meidl, Boháč - Přeučil, Čermák, Laš.