Na místo podle svého mluvčího Prokopa Voleníka dorazila i záchranná služba. "Bohužel muže jsme našli již bez známek života. Případ jsme předali policii. Vzhledem k probíhajícímu vyšetřování více informací nemůžeme sdělovat," sdělil.

Jak vysvětlila ústecká policejní mluvčí Veronika Hyšplerová, případ se stal na jedné z místních ubytoven. "Podezřelý muž je zadržen. V současné době probíhají procesní úkony jako výslechy osob a vyhodnocování stop," uvedla Hyšplerová.

Ačkoliv policie ani záchrannáři nemohou sdělit bližší podrobnosti případu, údajně mělo dojít ke konfliktu na nože mezi dvěma muži, přičem jeden druhého pobodal či pořezal tak, že mu už nebylo pomoci a na svá zranění zemřel.

Obdobný případ, tentokrát nedokonané vraždy se stal začátkem tohoto měsíce v centrálním parku na Severní Terase. Zde se předminulou sobotu krátce před půlnocí pohádali dva muži. Agresor poškozeného několikrát bodl a z místa incidentu utekl. Policisté ho následně vypátrali. Důvodem sporu byly drogy.

close Ústecká Jateční ulice, kde se měla stát v přibližně těchto místech vražda. info Zdroj: Se souhlasem Martina Mudrocha zoom_in Ústecká Jateční ulice, kde se měla stát v přibližně těchto místech vražda.

K poslední dokonané vraždě v Ústí nad Labem došlo 16. října v relativně novém a poměrně komfortním penzionu ve větším komplexu na Střekově. I tady byl vražednou zbraní nůž, kdy muž pobodal svého oponenta několika ranami. Uprchl do Německa, zadržela ho tamější policie a předala do ČR, o jeho zatčení jsme informovali zde.

Mohlo by vás zajímat: Přes sto kusů, jednotný design. Ústí chystá výměnu hororově vypadajících košů

Koše v centru města čeká výměna. Současný stav již řadu let působí nevábně. | Video: Deník/Jan Pechánek