Začneme country mejdany, které v pátek a v sobotu pořádá Country Club B. Fanoušci tanečků v kůži, vestách a stetsonech to mohou vzít vážně, právě Stetson tam v pátek od 20.00 hodin hraje. Při sobotě zábavu v klubu rozjedou Old Boys. Ale jen na jméno nehleďte. Umí.

Jiný směr nabere páteční party v ULiTĚ. Drum´n´bass tu budou hrát Kyanid (dvoika.troika), ART, Moower a domácí Dworks. Inteligentní techno večírek Sekec Mazec Techno Party hostí ULiTA v sobotu, na programu jsou hosté Daho+Ginger, F–nest, Paskvil a Substance DJs.

Mumie po oba dny sází na DJs. V pátek od 21:00 hodin na CDJ Tomcata (neverending fever of pop love), den nato vsadí na Káju Maříka a jeho alternativní hity. Už si ale můžeme brousit zuby na festival Střekovská mumie 1. září 2007. The Prostitutes, Priessnitz, WWW, Bruno Ferrari – nuda nebude.

V Cafe Max v pátek večer hrají od 20:00 hodin Natural, Bílej Anděl se v sobotu nejspíš nebude červenat při pornometalu skupiny Trinity. V sobotu se Andílek zklidní při Blues No More.

Noise pop bude v pátek na jídelním lístku v Circuse, při koncertě mosteckých Bez peří. Přijedou v dost jiné sestavě než je známe z dříve, uslyšíme i skladby z jejich 3. připravovaného alba. Před BP vystoupí „nováček“ UL scény, projekt Tomcat & The Pussycats ex člena Schwarze Aussig Míly Kolenatého. Loni mluvil o kapele se zpěvačkou a la Portishead, časem se dozvíme víc.

Staří bluesoví pardálové ožijí v sobotu ve 20.00 hodin v Činoheráku díky Lazaret bandu dr. Šorfa, punkhody slibuje v sobotu Circus. Crazy punkový Brajgl tu křtí 2. CD s hosty Punk Floyd, českými Ramones, a Zakázaným ovocem z Říčan.