Dětská formace Freedomu „Někteří lidi nevěří“ ve stylu street-show si přivezla 2. místo z Mistrovství světa, junioři získali na MS se street-show „Supermarket“ 3. místo.

„Dále jsme se zúčastnili i Světového poháru malých skupin, kde jsme dopadli také velice dobře. Děti se „Superbowlem“ byly 4., juniorský „Tuning“ má 3. místo a dospělí s „Time with Dance“ byli ve finále a obsadili 7. místo. Další malá skupina dospělých „Bad Thing“ přivezla z Prostějova stříbrnou medaili,“ ohlédla se Silvie Menčlová.

Největší úspěch a skvělé završení soutěže bylo prvenství hlavní věkové kategorie s formací „Tak kdo bude další“. „Byl to báječný konec, tanečníci předvedli vynikající výkony. Vítězství na Světovém poháru bylo zasloužené a opravdu vysněné. Naše radost se nedá ani popsat,“ byla nadšená šéf-trenérka.

Nyní pojede Freedom ještě na Mistrovství ČR dětí do Jablonce – a sezona mu skončí. „Je skvělé, že si na konci sezony můžeme říci, že jsme dostali i nějakou tu malinkou odměnu své práce v podobě medailí či titulů. Je to jistě motivace pro naši další práci,“ dodala Silvie Menčlová.

Dál TS čekají mezinárodní soutěže v Žilině v září a v Riese (SRN) v listopadu 2007.