„Koncert začíná ve 20.00 hodin,“ zve na oslavu Joska Troska, zpěvák a kytarista skupiny, která patří na Ústecku k nejdůležitějším a nejoriginálnějším.

Dokázala to už řadou koncertů po celé ČR, svým posledním výborným albem To se nám hodí, které na hudebním webu Musicserver.cz dostalo sedm hvězdiček z deseti.

A oprávněně, je v něm hodně síly a energie, má dost zajímavé texty právě z pera Josky a je velmi přesvědčivé. Čtyřčlenná kapela tvoří jeden celek, zocelený stovkami koncertů, účastí na bizarních lyžařských soutěžích i „kalením“.

Nesouhlasím ale s tvrzením Musicserveru, který mluví o předchozí desce Vrány vleže jako o debutové (tou bylo v roce 2003 album Rock´s´Něhu). A Vrány už jsou výborná, pestrá a po všech stránkách dotažená deska.

Jako hosta si Sněhuláci - jak si kapela z Ústí také přezdívá – zvou do VŠ Baru v přízemí věžáku klíšských kolejí ústecké univerzity plzeňskou partu Rubiano.

A jak Sníh dokázal už mnohokrát před tím, mj. i letos na Pivovarských slavnostech v ústeckém letním kině, či loni na benefičním festivalu Útulek Fest 2008 v Trmicích u Ústí, bude to opět hodně divoký večírek.

#nahled|https://g.denik.cz/54/c3/7vsbar_denik_clanek_hp.jpg|https://g.denik.cz/54/c3/7vsbar.jpg|Sních na schodišti.#