A poté tato krásná rodačka z Karviné, Miss ČR 2008 i Miss golf s mírami 91–62–95, odpovídala na otázky Deníku.

Prozraďte, jaké to je zpívat s Petrem Kotvaldem po měsíci a půl?
Pro mě je to vždy jedinečný zážitek. Není to věc, kterou bych dělala běžně a kterou si myslím, že umím. Beru to jako příjemné zpestření svojí práce. A Petr je skvělý člověk, takže si to užívám – i když se stresem.

Obrečela jste to, nebo jste si oddychla, když jste z Duetů vypadli a skončili s Petrem Kotvaldem třetí?
Ani jedno, ani druhé. Měla jsem radost, že jsem odešla s takovou grácií. Náš závěrečný večer, kdy jsme zpívali Bye Bye Love a Každá trampota má svou mez, byl asi můj nejlepší výkon v té soutěži. Byla jsem tedy šťastná a nebrala jsem to ani jako prohru, ani jako výhru. Prostě jsem byla ráda, že jsem došla tak daleko. Že mě Petr a Naďa Viperová, učitelka zpěvu, tolik naučili. Taková zkušenost je do života vždycky úžasná.

Myslíte si, že se vám to ještě někdy bude hodit?
A proč ne? Já si myslím, že rozhodně ano.

Těšíte se na Valentýna? Je už za dva týdny. A jak to řešíte s dárky?
Já nevím. Jsem člověk, který neplánuje, vše nechám vyplynout spontánně. Spontánnost mám strašně ráda, spontánní jsou hlavně děti… Přijde mi to lepší, než cokoli plánovat. Prostě, až přijde Valentýn, přesně budu vědět co udělat, aby to bylo jedinečné.

Sice neplánujete, ale to se jistě netýká vaší práce. Co vše vás tedy letos čeká?
Už od začátku ledna jsem začala cestovat, pracovat v zahraničí. Včera jsem se po měsíci vrátila z Milána a opravdu to vypadá, že budu mít tento rok velmi cestovní. Hlavně budu pracovně pendlovat mezi Milánem a Prahou, a do toho – snad, doufám – by mě měl ke konci roku čekat ještě New York a asi i Paříž a Mnichov. Takže uvidíme…

Budete fotit pouze šaty?
Pokaždé fotím něco jiného. Jednou spodní prádlo, jindy šaty, plavky nebo džíny. Prostě podle toho, jaký klient se zrovna naskytne.

Také parfémy?
Fotit parfém – tu čest jsem ještě neměla. Ale byla bych ráda, kdybych se jednou tváří parfému stala.