Hlavní hvězdou programu bude ústecko-pražská rocková parta UDG okolo agilního bubeníka, textaře a manažera Jugiho. Jejich příznivci se mohou těšit na strhující hity Kurtizána, Buď a nebe, Duše lamp, Hvězdář či Atomy. Pořadatelský tým v čele s Emiliem Dvořákem a jeho smečkou zvou také na populární severočeské divadlo Sex Culomets, proslulé punkové trio Znouzectnost, hutné vtipné domácí jistoty Točílas v efektních kostýmech či Idio and Idio se zajímavými texty a pohlednou slečnou u mikrofonu. Nabídne nám kvartet opět i nový repertoár?

Na benefici ale nebude chybět ani punkový Brajgl, kapela věru hodná své jména. Atmosféra na břehu řeky Labe ještě zhoustne s kytarovou partou Sorra Holka, s děčínskými A New Chapter, zvukově dost originálními Hot Pants, Kapelou Paradox a skupinami Skavare či Černý pepr.

Vhod přijdou hlavně ve vedru sprchy, pivko i jistota osvěžení stánek Čajovny u Vysmátý žáby. Ta nabízí stejně jako samotný Cyklokemp Loděnice i vstupenky na akci, podobně jako restaurace Praha na ústeckém Střekově. Lístek na oba dva dny v předprodeji vyjde na 250 korun, na místě pak zaplatíte 350 korun.

Zázemí Cyklokempu v Brné je další z jistot akce. Mají tam totiž hospodu, hřiště a nabízejí taktéž ubytování. Dorazit tam můžete optimálně pešky (asi 5 minut od parkoviště a MHD) a nebo třeba i na kole.