Zahájí ho v 10.00 kapela Old Boys, od 11.25 zazpívá sbor Koťata, nato Workers k 50. výročí Porty, již v 16.45 Lena Yellow s kapelou, poté The Boom, nato Bohouš Josef s kapelou a poté kapela NIL. Během ochutnávání různých piv a sledování jejich soutěže vaše děti pobaví Divadlo V pytli či Sváťovo dividlo a kouzelník.
Na otázky Deníku odpovídal zpěvák Bohouš Josef.

Co od vás zazní na 6. Ústeckém pivním jarmarku?
Přijedu s novou kapelou a novým repertoárem z mých autorských písniček z raného období Burma Jones (Samba v kapkách deště, Cesta je dlouhá) i z novější éry (Slepí ptáci, Je mi to líto…). Představíme i novinku Ohnivé kuře, znělku seriálu TV Prima. Zajímavostí bude i rocková verze Herodovy písně z Jesus Christ Superstar.

V jakém složení je v současnosti vaše nová skupina?
Kapelu Bohouš Josef & Burma J. tvoří hráči B-Side Bandu, který například doprovází Vojtu Dyka. Na basu hraje Tomáš Vunderle Koudelka, na kytaru Jirka Kalousek, na klávesy Daniel Kyzlink a na bicí Petr Ptáček.

Co nyní děláte, jaké jsou vaše vlastní plány a ty s kapelou?
V současnosti jsem v euforii díky mé nové kapele. Baví mě opět skládání písniček, zkoušení a hraní. Velkou oporou je pro mě moje Alenka, díky jíž se ze mě stal poloviční Brňák. Miluje hudbu ve všech podobách. Každý týden pendlujeme mezi Prahou a Brnem anebo třeba Ústím nad Labem. Momentálně hraji v muzikálu Angelika na Broadwayi a v létě mě čeká zkoušení v Karlínském divadle v americkém muzikálu Bonnie a Clyde.

V devadesátých letech jste s Burmou Jones do Ústí nad Labem jezdili celkem často. Jaký máte vztah k Ústí a jak se na akci těšíte?
To ano, s Burmou jsme do Ústí nad Labem jezdili snad každý měsíc, a tak tady mám i pár přátel. Dokonce zde žije také můj strýc, na kterého se velmi těším.

Narodil jste se v kolébce pivovarů v Plzni, jaký je váš vztah k pivu a máte nějaký oblíbený malý pivovar?
Jako Plzeňák mám pivo moc rád, ale víte, jak umí deformovat těla. Takže, jako poloviční Brňák se radši hlásím i k bílému suchému moravskému vínu.

Co říkáte na to, že v Čechách vzniká stále více pivovárků rodinného typu?
Jsem moc rád, že dnes rodinné pivovárky vznikají. Jak totiž je pivo děláno v malém množství ale s láskou, chutná přímo skvěle.

Chtěl byste mít svůj vlastní pivovárek?
To víte, že bych jednou chtěl mít vlastní pivovárek. Ale myslím, že bych se pak asi nevešel do žádného kostýmu.