V sobotu 14. 7. proběhl večer nazvaný Já na to mám, kdy vystoupily dvě klasické skupiny, Stará škola a Natural. První z nich, klasika hard rocku severních Čech, několikanásobný vítěz ankety Ústecký slavík představila v novém složení svůj repertoár, kdy se dostalo i na některé nově zpracované a známé skladby z dřívějších období, jako například Tak ahoj!, Pytel plnej blech, V hospodách a po hotelích a další.

Druhá formace, známá poprocková skupina Natural, vtrhla na jeviště festivalu se svými nejznámějšími hity, jako Já na to mám, Vozejček, Kvůli ženě a další. Tento večer zaznamenal zatím rekordní návštěvnost, protože přišlo bezmála 300 návštěvníků.

Další sobota, 21. 7. patřila tentokrát jedné skupině, a to Vojnar family band. Tato formace rozezpívala celý areál, kam přišlo opět okolo dvou set návštěvníků, klasickými evergreeny od Brontosaurů po Kabáty. Takže se dostalo například na skladby Bedna od whisky, Báječná ženská, Veď mě dál cesto má, Amerika atd.

Na obou večerech panovala nádherná a uvolněná atmosféra, pivo staré školy teklo proudem, před restaurací se grilovalo, počasí vyšlo krásně, muzika super, vstup zdarma… No, není to skvělé?

Festival samozřejmě pokračuje dál, kdy další sobotu, 28. 7. si přijdou na své přívrženci country music (vystoupí skupina Country Rodeo) a další, 4. 8. zcela bude sobota zcela exkluzivně ve znamení unplugged, kdy vystoupí formace Stará škola Unplugged s hostem a kapela Yeti (také s hosty).