Bylo to pestré, fajn hudby a humoru legendy Fešáci se nepřejíte. Natož doma, vždyť vznikli v Ústí. Na té legraci se dotazy podílejí i diváci, a ne zadarmo. Autor nej dotazu dostal cenu od Jana Turka, spíkra show.

Loni bylo víc smutno, vzpomínali jsme na zesnulého Fešáka Jindru Šťáhlavského. Na vánočním saloonu Fešáků v roce 2012 ještě byl s námi.

Zeman a vajíčka

Nyní se vzpomínalo na přešlapy prezidenta Zemana, na to, co si za ně vysloužil. Tomáš Linka, ve scénce hrál bodyguarda, který bránil prezidenta deštníkem proti vajíčkům demonstrantů. „Moc se mi tu líbilo, Fešáky mám ráda. Chodím na ně od jejich začátků, to si říkali Bluegrass Hoppers a hráli v Divadle hudby v Ústí," ohlédla se Eva Šlégrová.

„Imitátor Petr Martinák mě bavil. Jeho Zeman, Klaus, Burian, Srstka i Gott byli bezvadní," tvrdila divačka z Ústí. Navíc jsem dceři koupila vánoční dárek, 2CD 45 let Fešáků. Jaro od Šťáhlavského, paní má se má od Linky, to jsou pěkné hity," dodala ještě.

Novotného čeká skok

Radost i stesk publika vyvolal bavič Petr Novotný. Loni měl mrtvičku, ještě moc nemluví. Povídal za něj spíš Jan Turek. Ale bylo veselo, když mu Fešáci dali poukaz na další bungee jumping po 20 letech na Máchově jezeře. „Řekneme, ať ti dají delší lano. Praštíš se a třeba se ti zase rozsvítí, Petře," smáli se Fešáci.