Na přehlídkovém molu se představily například missky Michaela Štoudková a Lucie Smatanová. Společně s dalšími modelkami předvedly oblečení, obuv a doplňky světových značek. Nevynechaly ani ukázku spodního prádla.

Velký aplaus sklidila zpěvačka Tereza Kerndlová, která jak sama zmínila má Ústí ráda a před časem v něm i natáčela jeden ze svých videoklipů. Specialitou show byli ústečtí basketbalisté. Ti se nejprve předvedli jako sportovci a následně i jako manekýni.

Během módní show proběhl i křest nového kalendáře od fotografa Petra Berounského s Hanou Mašlíkovou, Lenkou Taussigovou-Kocmanovou a Michaelou Štoudkovou. „Já v kalendáři představuji kněžnu Libuši, Hanka Marlene Dietrichovou a Míša kněžnu Boženu," vysvětlila Miss Sympatie 2002 a organizátorka módních přehlídek Lenka Taussigová-Kocmanová.

Show trvala asi dvě hodiny. Prodlouženou otvírací dobu měly obchody ve Foru a lanovka na Větruši jezdila výjimečně až do 23 hodin.

„Byl to pěkný večer. Vlasta Korec je sympaťák. Vzala jsem si teplou budou, takže mi zima nevadila," řekla Jana Pokorná z Ústí nad Labem.