„Zahrajeme svoje největší pecky, bez nich to nejde. A Ústí uslyší skoro celou naši poslední desku Do pekla/Do nebe,“ slíbil před autogramiádou v Globusu v Trmicích kytarista Kabátu Ota Váňa.

„Že hrajeme obden, to mi vyhovuje. Aspoň nikdo z nás mezi koncerty nedělá blbosti,“ smál se. Těší se i na zvukovou zkoušku v hale, kam Kabát zve dva ústecké a jeden teplický dětský domov.

Zdroj: Deník/Radek Strnad

„Dřív jsme jezdili za dětmi, do dětských domovů a kde mají svoji kapelu, třeba v Olomouci, tak jsme si s nimi chvíli zahráli. Tak to bylo během minulého turné. Ale to bylo pro nás dost komplikovaný, protože kapela se zase musí přesouvat na další akce. Tak letos jsme to změnili a Letos jsme to ale obrátili a děti chodí za námi před koncerty na zvukový zkoušky,“ dodal kytarista aktuálního českého rockového slavíka.

"Koncert Kabátu si užiju. Půjdu já, děda, manžel, syn, kamarádka se synem… Lístky nás přišly na dost peněz, ale co bychom pro svoje Kabáty neudělali," řekla Ústeckému deníku Andrea Pelcová z Krásného Března, čtvrti v Ústí.

"I autogramiáda byla super, kluci z kapely jsou milí, hodní. Až na některý lidi to tu jde," dodala fanynka, která poslouchá Kabát, svou lásku, už od patnácti let.

V liberecké Home Credit Areně hraje Kabát v sobotu 28. října.
Milan Špalek: Hrát starý pecky už je dnes dřina