Vyprodaný sál Domu kultury přivítal kapelu s nadšením. Do Ústí zavítal Kryštof po mnoha letech, během koncertu se vzpomínalo i na vystoupení v klubu Doma před 20 lety.

Koncert byl součástí turné k poslední desce Halywůd. Ta sice vyšla již v roce 2021, ale kvůli covidovým omezením nebyl čas ji řádně představit posluchačům. Kapela pro něj zvolila intimnější prostředí menších klubů a sálů. „V březnu 2023 se vracíme po mnoha letech do klubů a sálů s odloženým turné k poslední desce Halywůd. Po velkých koncertech, stadionech, festivalech nebo KryštofKempech zpět do prostor, kde jsme před téměř třiceti lety začínali svoji vysněnou cestu,“ avizovali členové kapely před začátkem tour, při které se představí v sedmnácti českých a moravských městech během pouhých 32 dnů.

Premiéra  operety Mamzelle Nitouche v ústeckém divadle se blíží.
Tipy na víkend: Ples knihovny, běhání, premiéra operety a Mluviti pravdu

V regionu zahraje kapela ještě dvakrát. V sobotu 11. března proběhne koncert ve sportovní hale v Chomutově, v úterý 14. března bude následovat vystoupení v kulturním domě v Liberci.

I tak „malé“ vystoupení si žádá velkou přípravu. Koncert v této podobě obslouží dva menší kamiony. „Od příjezdu do stavu vše hotovo jsou potřeba čtyři hodiny. Všechno je dopředu připravené k zapojení a na místě nejvíce času zabere stěhování a vybalování,“ nechala se slyšet kapela.

Technický tým tvoří šest lidí (zvukaři, osvětlovači, produkce) a kapelní technický tým dalších pět lidí. Sbalit se po koncertě a odjet na další štaci prý trvá pouhé dvě hodiny.