Inscenace pražského Divadla na Jezerce o eroticky závislých mužích je terapií pro všechny pány. Zvlášť pro ty, kteří si myslí, že žádnou terapii nepotřebují.

„Nejprve jsme zažili jedno drama. Technika pražského divadla nepřivezla záznam zvuku. Byla neděle a v divadle nikdo nebyl. Přijela tedy další skupina ze zájezdu a usedla k počítači. Přenos dat ke zvukaři pořádající agentury For se nezdařil. K wifi v ústeckém Domě kultury se nešlo připojit. Další pokus připojit se na kulturák nešlo realizovat, neboť v DK nebyl nikdo, kdo měl přístup k počítači. Volali jsme paní Bořutové, ochotné pracovnici domu kultury. Tato nejlepší duše kulturáku přiběhla, ale technice divadla v Praze se mezi tím podařilo přes datové úložiště získat celý záznam a v Ústí bylo možné vše stáhnout. Do představení zbývalo už asi jen 20 minut.

Nedělní představení Pánský klub mělo i jeden rekord. „Již jsem si zvykl, že běžně přijíždí na Forbínu lidé z Teplic, Děčína, Litoměřic, občas z Mostu. Letos ale nastala zajímavá situace. Herec Zdeněk Žák byl nedávno v pořadu Všechnopárty a zde odpověděl Karlu Šípovi na otázku, kde ho mohou diváci brzo vidět, takto: „Nyní hraji stárnoucího rockera ve hře Pánský klub“. Šípův pořad vysílala Česká televize v pátek večer - a od soboty to začalo. Víkend jsem trávil u počítače. Záplava zájmu publika pokračovala ještě více než týden, všichni chtěli vstupenky. Nejzajímavější na tom je, že přijeli diváci nejen z již jmenovaných měst, ale i z Chomutova, Roudnice, Liberce či z Prahy. A víte kdo je rekordmanem? Dva diváci až z Hluboké nad Vltavou!"

Ale už k zábavě samotné: Ve zdařilé komedii se na sezení pro eroticky závislé seznamuje majitel cyklo servisu Eda (Milan Šteindler tvrdil: „Mám za to, že manželství vymyslel puritánskej dement“) s učitel dějepisu a tělocviku Cyrilem Borůvkou, 39 let, (Daniel Šváb), který těžko odolává studentkám; zvlášť, když Zuzanka nosí pod šaty červená tanga. Stárnoucím rocker jménem Gigi, 60 (Zdeněk Žák hlásí: „Rocker těžko v šedesáti přejde z kokainu na viagru“), scenárista na odpočinku Přemek (Ruda Starz) je stále při chuti a na terapii dochází i mladý ajťák Martin (Martin Leták).

Terapii vede pohledná, čerstvě dostudovaná a nezadaná Linda (Kristýna Hrušínská). Setkání s partou rozličných mužských charakterů se jí stává osudovým krokem nejen v profesní kariéře. A věřte - smát se ten večer přestanete až doma. Možná.