Novinka Houby není sociální kritika, odsuzování drog, nacionalismu či legrace jako „Polština pro samouky", výpůjčka od kolegů Leniwiec z Polska, ale výčitka dívce. „Za všechno můžu já… vím, že i nebe se mě zřeklo, po smrti čeká na mě peklo…" tvrdí pětičlenná kapela. Hudba k tomu zní dost řízná, odvázaná.

Houba je na turné „Pod parou 2013" po ČR s kolegy N. V. U. V klubu Planet Underground v Ústí v pátek 25. října je doplní i The Fialky, Sticx, Malá bílá vrána a LowKw. A Ústecký kraj letos uslyší Houbu i také 7. prosince v Lounech Tuchořicích.

Berounsko pražská rock crossoverová parta Bikkinyshop představí živě své nové CD „King´s Court" v pátek 25. října od 19.00 v litvínovském Attic Rock Clubu na akci Atticore Night Vol. II spolu s kapelami F.A.King (Litvínov) a Fallen Faith (Teplice).

„Nové album King´s Court už je i ke stažení na webu supraphonline.cz," vzkazují Bikkinyshop na svém profilu na webu Bandzone.cz, kde si také lze poslechnout ukázky z nové ho alba. Z desky, která vás asi dostane tak jako autora tohoto článku. Je nazpívaná anglicky, takže si s kapelou zazpívají jen ti, kteří angličtinu ovládají. Ale ta deska je plná strhující energie i melodií, které si budete pobrukovat a tančit na ně, je to opravdu Něco, i mimo ČR by mohli Bikkinyshop reprezentovat a bavit.

Kapela, existující přes 10 let, přizvala k natáčení dost elektronické novinky skvělé hosty. Třeba exčlena Support Lesbiens, zpěváka z Atari Terror či mistra temných samplů, Ecsona Waldese. Na CD má jako bonus hit od Adele, ale o tom zase třeba někdy příště.