Akci zahájí ve 14.00 hod. zpěvačka Petra Börnerová se svým manželem Tomášem Bobrovniczkým. Petra se učila zpívat u Jany Koubkové a je to znát. Hudbě se věnuje již dlouho a nezastavil ji ani odchod z Prahy, ani narození syna. Tomáš je pro ni velkou oporou.

Je to výborný bubeník i kytarista a veskrze pozitivní hudebník se spoustou nápadů. Jeho maďarsko-slovenské kořeny se při hraní nezapřou a přesto je velice disciplinovaným a perfekcionalistickým hráčem.

Od 15.00 nastoupí Petr Kadlček a hosté. Zpěvák a kytarista kdysi spoluzakládal kultovní teplickou kapelu Emise, po jejím nuceném ukončení činnosti v roce 1983 odešel do kapely Natural a podílel se i na velkých hitech: Já na to mám a Kočičky.

Vstupné se neplatí

K vystoupení na Malém Hamburku řekl: "Mladší bratr teplických Malých Paříží - Malý Hamburk v Ústí nad Labem se koná jen kousíček od domu, ve kterém jsem v osmdesátých letech bydlel. I proto má pro mě tenhle koncert zvláštní příchuť (jen se tehdejší Gottwaldova ulice jmenuje Palachova). Zahraju především moje akustické písně z posledního desetiletí, i když určitě sáhnu i po nějakých Naturalských trvalkách."

Od 17.00 hod. se představí Michal Šeps a jeho Konoptikum trio (kytara - Petr Samek, baskytara - Jakub Fojtík). Michal udělá z každé písničky reggae, hraje na piáno, kytaru, ale hlavně na hlasivky. Neviděl jsem nikoho, kdo by tak věrně dovedl napodobit saxofon a proměny hlasu při zpěvu jsou ojedinělé.

Možná si jej pamatujete z nějakého dílu Superstar či podobné televizní soutěže, ve které se dostal mezi posledních deset finalistů. Propagátor legalizace marihuany má všude spoustu příznivců a kde je nemá, tam si je získá. Příjemný mladý člověk. Vstupné na akci je jako tradičně zdarma.