Staročeský jarmark s řemeslným trhem nabíjí skvělou atmosférou pouliční divadla a hudební soubory. O zábavu se starají divadla amatérská, žonglérská, pouliční, ale také čistě profesionální a hlavně i s představením pro děti. Písněmi a tancem okouzlí folklórní soubor nebo jiné hudební uskupení.

Staročeský jarmark s řemeslným trhem nabíjí skvělou atmosférou pouliční divadla a hudební soubory. O zábavu se starají divadla amatérská, žonglérská, pouliční, ale také čistě profesionální a hlavně i s představením pro děti. Písněmi a tancem okouzlí folklórní soubor nebo jiné hudební uskupení.Na své si přijdou šikovné ruce, pro které jsou připravené dílny.

Také mlsný jazýček pozná, že nejlepší jsou čerstvě upečené koláče právě vyndané z kachlových kamen ve světnicích. Sportovní typy uspokojí soutěž v pití piva nebo pouťové kolotoče. Neváhejte a udělejte si výlet do Zubrnic historickým vláčkem za tarif DÚK – turistická linka T3. Příjezd veteránů do Zubrnic čekáváme kolem 10. hodiny. Přesné časy vystoupení je třeba sledovat na stáncích u vstupu.

Písně a lidové tance si pro vás připravil folklórní soubor DYKYTA z Krásné Lípy.  Radost udělá také amatérské Orangutální dividlo, které nastudovalo zapomenutou podkrušnohorskou pověst. A dětem zajistí pohádkové vyprávění Divadlo Ondřej a Sváťovo loutkové dividlo. Pěkné melodie návštěvníkům zahraje a potěší jimi hudební skupina publikum Pohřební bratrstvo.