Předchozí
1 z 5
Další

Adéla Nejedlá

Můj momentální trénink je sestaven tak, abych podala co nejlepší výkon v rámci silového trojboje. Trénuji čtyřikrát týdně silový trénink, dvakrát týdně kardio a když je čas, tak si ráda zajedu i nějaký funkční trénink anebo zaběhnu intervaly.

Adéla Nejedlá

Pokud by lidé neznali trojboj, tak se jedná o sport, ve kterém jsou hlavní doménou tři komplexní cviky: dřep, mrtvý tah a benchpress. Osobně mám za sebou teprve čtyři závody pod týmem Doplnejch powerlifting a mé osobní rekordy jsou 122.5 kg na dřep, 152.5 na mrtvý tah a 60 na kg benchpress. Oblíbená disciplína se často mění, většinou je to dáno tím, co mi momentálně nejvíc jde.

Adéla Nejedlá

Často se setkávám s tím, že okolí vnímá silový trojboj a obecně cvičení v posilovně jako čistě mužský sport a myslí si, že jakmile se za prahem posilovny objeví žena a sáhne na činku, tak automaticky z ní bude Arnold v kalhotkách. Já s tím nesouhlasím, a i proto jsem se rozhodla se v tomto sportu více angažovat a funguji jako akreditovaná trenérka a výživová poradkyně jak pro slečny, tak muže.

Adéla Nejedlá

Je ale pravdou, že většina mé klientely je tvořena ženami, což mi vůbec nevadí. Naopak strašně ráda pozoruji, jak silovému tréninku každá postupně podléhá a nalézá krásu v tom, být silná. Neskutečně mě naplňuje pomáhat v tomhle směru slečnám, co o sobě měly pochybnosti a bály se zvedat činky. Vůbec se tedy neztotožňuji s názorem, že posilování je čistě mužskou záležitostí.

Adéla Nejedlá

V rámci seberozvoje se věnuji svému podcastu a píšu pro sportovní magazín. Nejvíce aktivní jsem ale na svém Instagramu, kde se snažím sdílet co nejvíce upřímný obsah, který může lidem reálně něco předat. Nově jsem se také zapojila do projektu Jedu na výkon, který mi umožnil sestavit program pro všechny slečny, co se rozhodly budovat sílu a kondici a otevřel zase novou škálu možností, jak se v tomhle „fitness“ světě více rozvíjet. Jak je tedy vidět, můj život se převážně točí kolem cvičení, mé práce kouče a projektů, do kterých jsem zapojená. Ráda bych ale podotkla, že je to stále vše jen část mého života a že stejně tak ráda trávím čas se svým přítelem a našim kocourkem a svou rodinou. A taky moc ráda zajdu na dobré jídlo.