deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION
CEZ
Zpět

Program a výsledky

24. 7. 2021

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
03:00 Sportovní gymnastika Muži – kvalifikace – 1. skupina muži -
07:30 Sportovní gymnastika Muži – kvalifikace – 2. skupina muži -
12:30 Sportovní gymnastika Muži – kvalifikace – 3. skupina muži -

25. 7. 2021

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
03:00 Sportovní gymnastika Ženy – kvalifikace – 1. skupina ženy -
04:55 Sportovní gymnastika Ženy – kvalifikace – 2. skupina ženy -
08:10 Sportovní gymnastika Ženy – kvalifikace – 3. skupina ženy -
10:05 Sportovní gymnastika Ženy – kvalifikace – 4. skupina ženy -
13:20 Sportovní gymnastika Ženy – kvalifikace – 5. skupina ženy -

26. 7. 2021

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
12:00 Sportovní gymnastika Muži – družstva – finále muži

27. 7. 2021

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
12:45 Sportovní gymnastika Ženy – družstva – finále ženy

28. 7. 2021

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
12:15 Sportovní gymnastika Muži – víceboj – finále muži

29. 7. 2021

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
12:50 Sportovní gymnastika Ženy – víceboj – finále ženy

1. 8. 2021

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
10:00 Sportovní gymnastika Muži – prostná - finále muži
10:52 Sportovní gymnastika Ženy - přeskok – finále ženy
11:41 Sportovní gymnastika Muži - kůň našíř – finále muži
12:24 Sportovní gymnastika Ženy – bradla – finále ženy

2. 8. 2021

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
10:00 Sportovní gymnastika Muži – kruhy – finále muži
10:57 Sportovní gymnastika Ženy – prostná – finále ženy
11:51 Sportovní gymnastika Muži - přeskok – finále muži

3. 8. 2021

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
10:00 Sportovní gymnastika Muži – bradla – finále muži
10:50 Sportovní gymnastika Ženy – kladina – finále ženy
11:39 Sportovní gymnastika Muži – hrazda – finále muži
Všechny časy v programu jsou v SEČ.

LOH 2020