VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: CHABAŘOVICKO

Derby v Trmicích vyšlo lépe domácím

Trmice - První jarní derby zástupců Ústecka v 1.B třídě vyznělo lépe pro fotbalisty Trmic.

FOTO: Fotbalisté Chabařovic udělali krok k záchraně

Chabařovice – Důležitý krok k záchraně v 1.B třídě udělali hned na začátku jarní části sezony fotbalisté Chabařovic. V domácím prostředí přehráli celek Horního Podluží 3:2, přestože dohrávali v deseti, a odpoutali se ze dna tabulky.

FOTO: Byli jste už letos na Miladě?

Chabařovice - Jezero Milada už se probouzí k životu, spousta mladých lidí využívá okruh k prověření své kondice po zimním odpočinku, nejsou to jenom cyklisté a běžci, zrovna nedávno tam bylo několik maminek s kočárky a strollering jim moc slušel.

Obrazy z trmického zámku čekají na restaurátory

Trmice - Šikovné ruce restaurátorů se možná již brzy pustí do údržby vzácných obrazů v Novém zámku v Trmicích.

Sladká tečka. Ženy Slovanu smázly Jirkov

Chabařovice - Pro radost ze hry a bez zbytečných nervů si mohly zahrát volejbalistky Chabařovic v derniéře letošní sezony.

Mistři! Volejbalisté Chabařovic oslavují triumf

Chabařovice - „My jsme Chaba, co jste vy?," rozléhalo se v sobotu odpoledne sportovní halou v Chabařovicích. Důvod? Místní volejbalisté poprvé ve své historii ovládli druhou ligu!

Nebezpečný platan musí jít k zemi

Chabařovice - Statný platan u kostela v Chabařovicích musí jít k zemi. Je napadený hnilobou, a hrozí tak jeho zřícení.

Trmický lihovar dostal od radnice zelenou

Trmice - Lihovar v Trmicích udělal další důležitý krok k obnovení svého provozu. Zastupitelé města schválili na mimořádném jednání uzavření smlouvy o spolupráci s vlastníkem lihovaru společností Liberta Energy.

Jezero Petri se může stát rybářským revírem

Chabařovice - Jezero Petri by se mělo proměnit ve volný otevřený revír.

Volejbalisté Slovanu dál vedou, rozhodne až poslední kolo

Chabařovice, Plzeň – Větší drama už to být nemůže, o vítězi letošní sezony druholigové soutěže volejbalistů rozhodne až poslední kolo!

Volejbalistky Chabařovic se s Mělníkem o výhry podělily

Chabařovice – Už s jistým titulem pro nejlepší tým druhé ligy žen nastoupily volejbalistky Chabařovic k domácím zápasům s Mělníkem. Každý ze soupeřů si pro sebe nakonec urval jedno vítězství.

Ženy Slovanu obhájily druholigové prvenství

Chabařovice - Poslední krok bývá tím nejtěžším. To ale neplatilo v případě volejbalistek Slovanu Chabařovice, které kvalitním výkonem porazily Stavební fakultu Praha dvakrát 3:0 na sety a čtyři zápasy před koncem sezony si zajistily obhajobu prvenství ve druholigové soutěži!

Útok na čelo vyšel! Volejbalisté Chabařovic vedou druhou ligu

Chabařovice – Parádní útok přišel v pravou dobu. Volejbalisté Chabařovic načasovali svou formu naprosto dokonale. Ve druhé lize zvládli domácí duely s Českou Lípou, prodloužili sérii výher na šest zápasů a využili tak zaváhání vedoucí Mladé Boleslavi na půdě Jablonce na Nisou.

Teplárenští hasiči jsou profesionálové na svém místě

Trmice - Během loňského roku absolvovali hasiči z Teplárny Trmice, jejichž profesionální jednotka je součástí Hasičského záchranného sboru klasické energetiky Skupiny ČEZ, 139 výjezdů.

Nákup skončil smutkem

Trmice - Jediná hodina stačila zatím ještě neznámému zloději ke vniknutí do kamionu, který stál zaparkovaný nedaleko nákupního centra Globus.

Mají formu. Hráči Slovanu uspěli v Boleslavi

Chabařovice - Do plných otáček se dostávají výkony volejbalistů Slovanu Chabařovice.

Milada čeká na stavbu centrální kanalizace

Chabařovice - Jezero Milada je opět o krůček blíže ke komfortnímu dovolenkovému areálu.

Derby opět patřilo hráčkám Chabařovic

Chabařovice - Když přijede do Chabařovic volejbalový celek Liberce, vždy se je na co koukat. Soupeřky, které mohly ohrozit dominanci výběru trenérky Marcely Bromové, odjely s nepořízenou po dvou porážkách 1:3.

Skvěle! Volejbalisté Slovanu smázli Netolice

Chabařovice – Dokázali to! Volejbalisté chabařovického Slovanu zvládli klíčový dvojzápas letošní druholigové sezony.

Na klíčové zápasy vlétnou volejbalistky Slovanu už v plné síle

Chabařovice, Rumburk - Přestože stejně jako v předchzích duelech s Bohemians chyběly Slovanu Chabařovice v Rumburku tři hráčky základní sestavy a navíc i trenérka Marcela Bromová, dvojutkání druhé ligy tentokrát zvládly bez větších problémů.

V kauze trmického učitele Cichého by měl soud rozhodnout v dubnu

Trmice - Nejdříve na začátku dubna padne rozsudek v kauze údajného prodeje marihuany na Ústecku a pervitinu na Slovensko. Před soudem stojí tři muži z Trmic na Ústecku, je mezi nimi i učitel tamní základní školy a zastupitel Marcel Cichý.

Budoucí prodavači se učí v Globusu

Trmice - Praxi v hypermarketu našli žáci oboru prodavač, řezník, pekař, kuchař, cukrář i aranžer.

Oslabené Chabařovice získaly v Jablonci tři body a jsou třetí

Chabařovice - Cenné tři body vybojovali v pokračování druholigové soutěže volejbalisté Chabařovic.

Konec série! Volejbalistky Chabařovic poprvé padly

Chabařovice – Jestli si volejbalistky Slovanu Chabařovice pohrávaly s myšlenkou, že odehrají celou letošní sezonu druhé ligy bez porážky, po konfrontaci s Bohemians Praha na to musely rychle zapomenout.

Mistrem republiky je Truksa, domácí Vedral má bronz!

Trmice - Nejlepší hráči kulečníku z celé České republiky se zúčastnili mistrovství ČR v jednobandu, které se konalo v klubu BC LakoPlast Trmice.

Máme na to, abychom se zachránili, říká kouč Chabařovic

Chabařovice /ROZHOVOR/ – Fotbalisté Chabařovic, nováček 1.B třídy, se budou muset na jaře pořádně ohánět. Po polovině soutěže jim patří poslední místo.

Trmice uvidí český šampionát v karambolu

Trmice - Příznivci kulečníkového sportu se mají na co těšit. O víkendu se na Ústecku uskuteční mistrovství České republiky v karambolu na malých stolech a to v disciplíně jednoband.

Ústečtí futsalisté pomohou těžce nemocnému Denisovi

Chabařovice - Zasportovat si a ještě vybrat finanční prostředky pro dobrou věc. Takový je plán organizátorů charitativního futsalového turnaje s názvem „Turnaj pro Denise".

Volejbalisté Slovanu už jsou znovu druzí

Chabařovice, Praha – Dvě náročné pětisetové bitvy museli v pokračování druhé ligy absolvovat volejbalisté Chabařovic.

Studenti nahlédli pod pokličku výroby tepla pro Ústí nad Labem

Trmice - Své první letošní návštěvníky z řad středoškoláků přivítala Teplárna Trmice.

FOTO: Roudníky se ponořily do masopustní veselice

Roudníky – Desítky lidí v sobotu slavily Masopust v kulturním domě v Roudníkách. Nechyběla velkolepá hostina, vystoupení živé kapely či soutěž v maskách.

Masopustní veselí se blíží, pořadatelé na řadě míst slibují dobrou zábavu

Roudníky, Ústecko – Hudba, průvod masek, veselí i něco dobrého na zub jsou neodmyslitelně spjaty s masopustem.

Šest bodů. Volejbalisté Slovanu nezaváhali

Chabařovice – Zpátky na vítězné vlně! Volejbalisté Chabařovic nechali zapomenout na nedávné nezdary na půdě Karlových Varů a v domácím prostředí se znovu naladili na správnou notu. Celek Modřan vypráskali 3:0 a 3:1 a v tabulce druhé ligy zůstávají třetí.

Hráčky Chabařovic dál vítězí, smázly i Děčín

Chabařovice – Mají formu jako hrom! Volejbalistky Slovanu Chabařovice dál válcují peloton druhé ligy, ani s neoblíbeným soupeřem z Děčína se na hřišti dlouho nezdržely a vyřídily ho dvakrát 3:0.

Ukradený kalich prodal za drobné

Trmice - Špatný obchodník se vyklubal z muže (24), který v listopadu z kostela v Trmicích ukradl pozlacený mešní kalich zdobený rytím, dále dřevěný kříž zasazený do porcelánového podstavce a obětní misku z leštěné mosazi na hostie.

Novoroční pozdravy od Inny a Vladimíra potěšily Trmice

Trmice - Na prahu roku 2016, ve čtvrtek 8. ledna zavítali Inna Davidenko a Vladimir Gončarov na zámek v Trmicích, aby své příznivce potěšili programem, který sice trochu ještě připomínal repertoárem Vánoce, ale byl komponován tak, že to byly dle slov interpretů jejich nejoblíbenější a srdci nejbližší skladby a písně.

Muži Chabařovic nestačili na posílené Karlovarsko

Chabařovice, Karlovy Vary – Vstup do nového roku nevyšel volejbalistům Chabařovic dle představ. Na palubovce Karlovarska B prohráli dvakrát 1:3 na sety a museli se pakovat ze druhé na třetí místo druholigové tabulky.

FOTO: První kasičky již vydaly peníze

Chabařovice - Pokladničky Tříkrálové sbírky v pondělí otevírali úředníci na Městském úřadě v Chabařovicích.

FOTO: Volejbalistky Slovanu udržely neporazitelnost

Chabařovice – Strhující boj a rozhodnutí až v pátém setu. To nabídlo první utkání volejbalistek Slovanu Chabařovice v novém roce.

Neriskujte! Led na rybnících je příliš tenký

Ústecko - V nebezpečnou hru o život se může proměnit chůze či bruslení po zamrzlých plochách na Ústecku.

Zatančí Vladimír Gončarov umírající labuť? Těžko říci

Trmice - Novoroční pozdravy Inny a Vladimira. Právě tak se bude v pátek od 16.30 hodin na zámku v Trmicích jmenovat hudebně-taneční program, který si pro své vděčné publikum připravil ústecký manželský umělecký pár, sólista baletu Severočeského divadla Vladimir Gončarov a Inna Davidenko, pěvkyně.

Vyklice: Konec jedné ideje

bývalé Vyklice - Když před 15 lety založilo několik občanů bývalé obce Vyklice na Ústecku své „Sdružení občanů Vyklice", byla jeho stěžejní myšlenkou výstavba obce Nové Vyklice, a to pokud možno poblíž budoucího jezera Milada.

Tajným přáním je skončit do třetího místa, říká Pavel Čapoun

Trmice /ROZHOVOR/ – Povedený podzim v 1.B třídě mají za sebou fotbalisté Trmic. Svěřenci trenéra Pavla Čapouna se po skvělém úvodu zabydleli v horní části tabulky a po třinácti kolech jim patří čtvrté místo.

Novoroční pozdravy od Inny a Vladimira potěší na zámku v Trmicích

Trmice - Novoroční pozdravy od Inny a Vladimira mohou příznivci dobré hudby vyslechnout v pátek 8. ledna od 16.30 na zámku v Trmicích.

FOTO: Otužilci z Trmic se koupali na Silvestra i v neděli. To už bylo pod nulou

Trmice - Vyměnit zimní oblečení za plavky, zatnout zuby a skočit do mrazivých vod jezera Milada.

FOTO: Volejbalistky odhodily dresy. Kalendář nafotily v šatech

Chabařovice - Druhý kalendář nafotily volejbalistky VK Slovan Chabařovice.

Snadná práce. Volejbalistky rozdrtily Jirkov

Chabařovice – Ke své polovině dokráčela druhá liga volejbalistek. Skupině A neochvějně dominují hráčky Chabařovic, které ani jednou neprohrály a mají na čele luxusní desetibodový náskok.

Volejbalisté Slovanu byli v Jirkově úspěšní jen napůl

Jirkov – Poloviční úspěšnost měli volejbalisté Chabařovic v posledním letošním dvojkole v rámci druhé ligy. Tým kouče Karla Kindermanna uhrál na palubovce pátého Jirkova tři body za výhru 3:1 na sety a polovinu soutěže tak zakončil na druhé příčce tabulky, s tříbodovou ztrátou na vedoucí tým z Mladé Boleslavi.

Koledy s Deníkem lidé zpívali i na zámku

Trmice - Česko zpívá koledy má zámek Trmice za sebou. Chystal se na podvečer velmi pilně.

Velvyslanec Schapiro ocenil ředitelku trmické základní školy

Praha – Cenu Alice Garrigue Masarykové za práci v oblasti lidských práv převzala Marie Gottfriedová, ředitelka základní školy v Trmicích na Ústecku. Ocenění, které od roku 2004 uděluje americká ambasáda, jí předal americký velvyslanec Andrew Schapiro.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT