deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION
Výběr regionů ČR Redakce Centrály Růžena Machálková

Růžena Machálková

Webeditorka

Jolana Halalová

Pocházím z Uherskohradišťska, před šesti lety jsem ale kvůli studiu na Masarykově univerzitě a později i práci přesídlila do Brna. Na brněnské hantec jsem si po životě stráveném na Slovácku musela chvíli zvykat, teď už však na šaliny a Prygl nedám dopustit.

archiv

V roce 2016 jsem po tříměsíční stáži nastoupila do redakce Brněnského deníku. Na starost jsem tehdy dostala zdravotnictví a školství. Za pár let jsem pokračovala na postu webeditorky pro jižní Moravu a Vysočinu, později jsem spravovala zpravodajský feed Deníku Právě teď, který informuje o nejnovějších domácích i světových událostech. Aktuálně pracuji jako editorka centrální webové redakce denik.cz.

Lenka Brothánková

Nejsilnější novinářské zážitky mám ještě z dob reportérských, ať už to bylo setkání s bývalými kosmonauty, pochody oživlých mrtvol, dočasná hluchota po protiteroristickém cvičení nebo mrazivé reportování z Olympijského festivalu na výstavišti. S úsměvem vzpomínám i na bezpočet zpráv od brněnských strážníků. A přestože jsem nezažila pověstný hořící pařez, neminul mě třeba hon na židenické králíky, útěk vlků ze zoo nebo labuť cestující na střeše šaliny.

archiv

Nejvíc si po práci odpočinu u dobrého filmu nebo seriálu. Hodně ráda také trávím čas s knížkou v ruce, nejradši mám fantasy, sci-fi nebo klasické detektivky.

< Předchozí
1 z 4
Další >

Nejnovější články redaktora:

Napište zprávu redaktorovi:

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas se Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

Seznamte se s šéfredaktory Deníků Centrály:

Prozkoumejte jiný region ČR: