To nemluvím o super nabídce porculánových prkýnek od záchoda, anebo naprosto neodolatelného bezbolestného zvětšení penisu, a kdyby se náhodou něco pokazilo, tak rovnou i modrých pilulek pro správné postavení téhož do pozoru.

Asi nebudu sám, že.

Taky jsem se dost dlouho divil, jak je možný, že tyhle otravové mají mou e–mailovou adresu, a často jsem dával najevo své rozladění. Odpovědi se mi na to samozřejmě nedostalo, maximálně tak mi můj nejapný bratr Venca poradil, abych přestal brouzdat po pornostránkách a zapnul si antispamový filtr.

Pitomec. Jako bych to tak nedělal. Jenže co je nejhorší, oni mě už ty „dveřma–mě–vyhodíte–a–oknem–se–vrátím“ otravujou i po telefonu, a dokonce se mě cpou do domácnosti.

Nabídku mají přitom pořád stejnou, nějaké ty šíleně nutné zbytečnosti, třeba pojištění, které budete roky platit a nikdy se vám nevrátí zpět. Kdo jim ale dal moje telefonní číslo, to mi nepoví.

Akorát jednou mi jeden agent s teplou vodou nesměle, poté, co jsem ho chytil pod krkem a asi deset minut s ním bušil o stěnu, pošeptal do ouška, že to byl nějakej Pepa „odvedle.“ Nevím dodnes, co to bylo za hňupa, na mě ale určitě nezapomněl. Ale teď už jsem se přestal divit.

Když už vaše personálie tečou skrze policejní síto rovnou do kapes jejich kamarádíčků, tak to opravdu nemá cenu!