Je až s podivem, že ještě zhruba šedesát šest let po ukončení války a následného odsunu Němců není velká část lidí schopna si přiznat ani historická fakta. Myslím, že je to velká škoda, nic by vztahům mezi Němci neprospělo tak, jako nakreslení tlusté čáry za minulostí.

Nejen politicky, nějakou další českoněmeckou deklarací, ale hlavně lidsky. Oběťmi války byli nejen Češi, ale i Němci. O narovnání vztahů se v Ústí snaží pracovníci z muzea a Collegia Bohemica. Palec jim za to nahoru.

Nesnáším lidské hyeny. Je pořádná škoda, že tenhle paragraf z trestního zákoníku po revoluci zmizel, myslím tím hyenismus. Podle mě ten lump, co v Masarykově nemocnici ukradl tři mobily a ještě „snědl” štrúdl, není nic jiného než hyena.

Úplně stejná, jako ty darebáci, kteří okrádají seniory, nebo ti podvodníci, co je vylákají někam na nějaký výlet a tam jim pak do hlavy hustí hlouposti o tom, jak ten předražený aušus musí mít. Hustí jim to tak dlouho, dokud nepodepíšou nějakou super výhodnou smlouvu. Palec dolů!