Nezklamal prostořeký zpěvák a šoumen Vladimír Hron, dobíral si kdekoho. „To je milenec, nebo bratr?" zajímal se o kluka, k němuž se měla půvabná ústecká šansoniérka Eliška Lüftnerová, když sálem doznělo její mile ryčné francouzské er. (Jen mezi námi, byl to přítel.) Její bratr Petr hrál ve foyer DK na garmóšku, ale měl tu „zakázanou" rebelskou píseň „To je to Ústí". Co kdyby přišel někdo z magistrátu?

„Je radost, že na mé písně lidi i tančili," smála se pak Eliška, semifinalistka reality show Česko Slovensko má talent. Nevím, jak ostatní z té soutěže, ale ona má talentu na rozdávání. Ještě si s ní užijeme!

Potěšil i fakt, že Velkobřezenský pivovar rozdal na plese certifikace hospůdkám, které o jeho mok pečují. Štamtgasti je za to mají rádi. To byl fajn nápad od Agentury For, spojit na ples síly s Březňákem!

A víte, že Hron rozdával na plese i auta? Kdosi vyhrál vůz (asi na víkend?) a spíkr mu radil: „Řekněte, že chcete škodovku a že už ji nevrátíte!" A když pak byl Vašek Neckář náš, to po hitech Ša la la li, Kytara, Dobroděj či Lékořice, Hron spekuloval: „Ústí by mu mělo postavit pomník. A nejlíp blízko nádraží, když má toho Oscara za film Ostře sledované vlaky!"