Co všechno ženy neudělají, aby dostaly, co chtějí. Pokud si změnily účes nebo barvu vlasů, nalepily řasy nebo nasadily barevné čočky, tak jsem mávnul rukou. Pořád to byla stejná figura. Taková Gina Lollobrigida, to byla krasavice, všechno původní, prostě nádhera. Potom okouzlila svět provokativní Brigitte Bardotová, každá střelnice kolem roku 1960 ji nabízela na zrcátku.

Miroslav Vlach.Potom se však hlasitě ozvala plastická chirurgie a začaly se dít věci. Kluci aby měli na plastice tajného agenta, jinak kupují zajíce v pytli. To bude v létě nervák!

Mluvil jsem včera s kamarádem, co rád létá za teplem do zahraničí. Sedmdesátku má na krku stejně jako já, ale žádnou sukni nenechá projít kolem sebe bez hanbaté poznámky. Musím uznat, stále vypadá dobře a jeho sportovní bourák dělá divy. Jeho poslední známost ho překvapila plastikou i věkem. Byla prý starší než on, nebýt kontroly na letišti, tak si myslel, že jí je čtyřicet.

Bral to dost osobně, skoro jako podvod. Potkali se v Praze, znal ji sotva tři měsíce. Ve Španělsku ji ochotně přenechal místnímu borci, který měl pěknou jachtu a neznal silikon.

Holky máme krásný i bez plastiky.

Miroslav Vlach