Mně ano, dokonce se mi začalo stýskat po hlášení policie, abychom si dávali pozor na vandalství a na své věci.

Ale pozvánku Víta Mandíka beru současně jako příslib. Už sice víme, že sám primátor letos nepoběží, ale další členové vedení města Ústí by se přidat mohli, ne? Třeba viceprimátor Arno Fišera. Obléci dres, nastoupit na start Půlmaratonu a zpříjemnit nám tak zážitek ze sportovní mega akce. Navrhuji dokonce nechat vydražit propocené viceprimátorské triko, to bude kuriozita! Výtěžek může jít na charitu, kdo má zájem?

Díky sportu nám tak naši nejvyšší budou blíž, a ještě nás přímo v ulicích pobaví. Vždyť humoru je v tomto městě tak málo! Ale stejně je na můj vkus okolo Ústeckého půlmaratonu zbytečně velký poprask. Vždyť pozornost by si zasloužily i další, hlavně pravidelné aktivity. Podpora sportování dětí i dospělých…

Přesto tuto zpocenou sváteční akci vítám. Jen po mně proboha nechtějte, abych šel také v neděli 16. září v pravé poledne supět ulicemi. Tolik legrace tu zase být nemusí. Ale souhlasím, sport je zdravý a pohyb na čerstvém vzduchu našim tělům jen prospěje. No jo, ale kde v Ústí sehnat zdravý vzduch?!