Křoviska mezi zahrádkářskou kolonii a obchodním centrem ve Všebořicích jsou samý tunel a pejskaři se tomuto místu raději vyhýbají.

Poslední provokace štětináčů pochází z Bukova. Přímo pod tenisovým areálem muselo v noci řádit hned několik divokých prasat. Jako kdyby chtěli reagovat na článek o připravovaných honech v okolí. Každý, kdo jde Štursovkou do obchodu, musí překvapeně zírat na tu spoušť. To neudělal jeden kňour! Hodně mladých lidí chodí běhat na Střížák, v blízkosti jsou hned tři hospody a pejskařů je tu také dost. Nepouštějte raději svého mazlíka z vodítka v odpoledních hodinách v blízkosti inkriminovaného místa, nemusel by se vám vrátit. Při návratu z oblíbené hospůdky se vybavte raději čelovkou!

„Poměrně teplé noci lákají divočáky k romantickým procházkám s celou rodinkou. Už jsem tu potkal mezi domky zbloudilou srnku, funícího ježka i kunu. Divoké prase patří přeci jen trochu dál od lidského obydlí," konstatoval náhodný pozorovatel a odkopl čerstvý travnatý drn z chodníku zpátky do oraniště. Budeme doufat, že po plánovaných mysliveckých akcích nastane na Bukově klid.