„Případ vyšetřujeme jako sebevraždu, s ohledem na osobu muže a jeho rodinu nebudeme sdělovat bližší podrobnosti," informovala policejní mluvčí Šárka Poláčková.

„Byl hned mrtvý, nešel jsem se podívat, ale lidi, kteří ho viděli, říkali, že neměl šanci. Vždyť bydlel v devátém patře," uvedl pan Jiří, obyvatel hotelového domu.

STĚŽOVAL SI NA DEPRESE

„Znali jsme se, sedával se mnou na lavičce a vyprávěl o svých potížích. Bylo mu asi padesát. Byl psychicky nemocný stěžoval si na deprese. Hodně lpěl na své partnerce, která byla taky psychicky nemocná. Chodívali ven a vodili se za ruku. Jenže minulý týden se odstěhovala k mamince. Těžce to nesl. Měla se prý vrátit, ale těžko říc, co se mu honilo hlavou. Neměl práci, měl dluhy, žil z charitativní pomoci," dodal pan Jiří.

Záchranka v domě zasahovala ještě jednou. „Jedné sousedce se prý z té události neudělalo dobře, tak k ní musela přijet rychlá pomoc," poznamenal obyvatel domu.

V sousedství bydlí pan Václav. „Podobné věci se tu stávají, naposledy asi před půl rokem. Řadu lidí z hoteláku znám. Mají stejné problémy, jsou sami, moc peněz nemají, asi tuší, že je nic pěkného už nečeká," přiblížil hotelový dům pan Václav.