Hlídka na místě zastavila a zjistila, že na zemi ležící žena středního věku spěchala na trolejbus, zakopla a při pádu se silně udeřila do hlavy a utržila krvácivé zranění. Strážníci za pomoci tlakového obvazu dotyčné asi třícentimetrovou tržnou ránu obvázali. Dále u ženy zjistili drobné krvácející zranění na nose, pravděpodobně zlomeném nárazem o zem.

Úklid veřejných prostranství, ilustrační snímek.
Za hodinu práce Ústí bezdomovcům zaplatí stokorunovou stravenkou

„Dále si dotyčná stěžovala na bolest pravého ramene, ve kterém jí při pádu mělo křupnout, ale přitom mohla rukou omezeně hýbat,“ přiblížil zástupce ředitele městské policie Jan Novotný. „Po ošetření jsme ji posadili na lavičku a neustále s ní hovořili, aby neupadla do šoku,“ pokračoval.

Poté na místo hlídka přivolala zdravotní záchrannou službu, která si zraněnou ženu od strážníků převzala a převezla do Masarykovy nemocnice k dalšímu ošetření.

Mohlo by vás zajímat: Desítky nových košů za statisíce korun vylepší dojem z centra Ústí nad Labem

Koše v centru Ústí nad Labem patří k nejkritizovanějším prvkům, kromě samotného úklidu. Snímky košů sesbírané v centru krajské metropole.Koše v centru Ústí nad Labem patří k nejkritizovanějším prvkům, kromě samotného úklidu. Snímky košů sesbírané v centru krajské metropole.Zdroj: Deník/Janni Vorlíček