úterý 19.6.2007

10:00 - 13:00

příjezdy výprav

příslušná ubytovací zařízení

11:00 - 15:00

oběd

příslušná stravovací zařízení

15:00 - 16:00

porada vedoucích výprav

Olympijský dům

15:30 - 17:00

Běh olympijského dne

16:00 - 18:00

porada sportů a soutěží

příslušná sportoviště

17:00 - 19:00

večeře

příslušná stravovací zařízení

19:00 - 21:00

Slavnostní zahájení Her

Zimní stadion

středa 20.6.2007

06:30 - 09:00

snídaně

příslušná stravovací zařízení

08:00 - 18:00

baseball

Louny, baseball hřiště

08:00 - 18:00

basketbal

hala UJEP Ústí n/L

08:00 - 18:00

florbal

Zimní stadion Ústí nad Labem

08:00 - 18:00

foto soutěž

Olympijský dům, divadelní sál

08:00 - 18:00

házená dívky

Sportovní hala Spartak

08:00 - 18:00

házená chlapci

Sportovní hala TJ Chemička

08:00 - 18:00

plavání

Plavecký areál Ústí n/L

08:00 - 18:00

sportovní gymnastika

Olympijský dům, velký sál

08:00 - 18:00

tenis

kurty Spartak Ústí

08:00 - 18:00

volejbal

SH Chabař.+ SH T.Mobile

09:00 - 16:00

šachy

Olympijský dům, kvestibul

09:00 - 18:00

výtvarná soutěž

Olympijský dům, vestibul

10:00 - 18:00

počítačové hry

ZŠ Mírová

11:00 - 15:00

oběd

příslušná stravovací zařízení

13:00 - 18:00

atletika

Měst.stadion Ústí n/L

14:00 - 16:00

aerobic

Olympijský dům, kinosál

15:00 - 17:00

cyklistika, KO sprint

Mírové náměstí Ústí nad Labem

17:00 - 21:00

večeře

příslušná stravovací zařízení

19:00 - 20:00

medailové ceremoniály

Lidické náměstí

20:00 - 21:30

hudební doprovodný program

Lidické náměstí

čtvrtek 21.6.2007

06:30 - 09:00

snídaně

příslušná stravovací zařízení

08:00 - 18:00

foto soutěž

Olympijský dům, divadelní sál

08:00 - 18:00

házená

Sportovní hala TJ Chemička

08:00 - 18:00

plavání

Plavecký areál Ústí n/L

08:00 - 18:00

sportovní gymnastika

Olympijský dům, velký sál

08:00 - 20:00

tenis

kurty Spartak Ústí

08:00 - 19:00

volejbal

SH Chabař.+ SH T.Mobile

08:00 - 18:00

výtvarná soutěž

Olympijský dům, vestibul

08:00 - 18:00

Baseball

Louny, baseballové hřiště

08:00 - 18:00

basketbal

hala UJEP Ústí n/L

08:00 - 18:00

florbal

Zimní stadion Ústí nad Labem

08:00 - 18:00

fotbal

hřiště Ústí n/L, Neštěmice

09:00 - 16:00

stolní tenis

hala Slavoj Severotuk

09:00 - 19:00

šachy

Olympijský dům, kvestibul

10:00 - 13:00

počítačové hry

ZŠ Mírová

10:00 - 12:00

cyklistika, MTB

Střížovický vrch

11:00 - 15:00

oběd

příslušná stravovací zařízení

13:00 - 18:00

atletika

Měst.stadion Ústí n/L

14:00 - 16:00

aerobic

Olympijský dům, kinosál

17:00 - 21:00

večeře

příslušná stravovací zařízení

19:00 - 20:00

medailové ceremoniály

Lidické náměstí

20:00 - 21:30

hudební doprovodný program

Lidické náměstí

pátek 22.6.2007

06:30 - 09:00

snídaně

příslušná stravovací zařízení

08:00 - 18:00

házená

Sportovní hala TJ Chemička

08:00 - 18:00

Baseball

Louny, baseball hřiště

08:00 - 18:00

basketbal

hala UJEP Ústí n/L

08:00 - 18:00

florbal

Zimní stadion Ústí nad Labem

08:00 - 18:00

fotbal

hřiště Ústí n/L, Neštěmice

08:00 - 18:00

foto soutěž

Olympijský dům, divadelní sál

08:00 - 20:00

tenis

kurty Spartak Ústí

08:00 - 18:00

volejbal

SH Chabař.+ SH T.Mobile

08:00 - 18:00

výtvarná soutěž

Olympijský dům, vestibul

09:00 - 16:00

stolní tenis

hala Slavoj Severotuk

09:00 - 16:00

šachy

Olympijský dům, kvestibul

09:00 - 14:00

zápas

Olympijský dům, velký sál

10:00 - 13:00

počítačové hry

ZŠ Stříbrnická

11:00 - 15:00

oběd

příslušná stravovací zařízení

13:00 - 18:00

atletika

Měst.stadion Ústí n/L

13:00 - 15:00

jezdectví

Jezdecký areál TJ Tatran

17:00 - 21:00

večeře

příslušná stravovací zařízení

19:00 - 20:00

medailové ceremoniály

Lidické náměstí

20:00 - 21:30

hudební doprovodný program

Lidické náměstí

sobota 23.6.2007

06:30 - 09:00

snídaně

příslušná stravovací zařízení

09:00 - 12:00

atletika

Měst.stadion Ústí n/L

09:00 - 17:00

basketbal žáci

hala UJEP Ústí n/L

09:00 - 17:00

florbal

Zimní stadion Ústí nad Labem

09:00 - 17:00

fotbal

hřiště Ústí n/L, Neštěmice, Teplice

09:00 - 17:00

házená

Sportovní hala TJ Chemička

09:00 - 17:00

judo

hala Slavoj Severotuk

09:00 - 17:00

karate

Olympijský dům, velký sál

09:00 - 17:00

tenis

kurty Spartak Ústí

09:00 - 14:00

volejbal

SH Chabař.+ SH T.Mobile

10:00 - 16:00

Baseball

Louny, baseball hřiště

10:00 - 13:00

počítačové hry

ZŠ Stříbrnická

11:00 - 15:00

oběd

příslušná stravovací zařízení

11:00 - 15:00

cyklistika, silnice

uzavřený okruh v centru Ústí n/L

13:00 - 15:00

jezdectví

Jezdecký areál TJ Tatran

17:00 - 21:00

večeře

příslušná stravovací zařízení

19:00 - 20:00

medailové ceremoniály

Městský stadion

20:00 - 22:00

slavnostní zakončení Her

Městský stadion

neděle 24.6.2007

06:30 - 09:00

snídaně

příslušná stravovací zařízení

09:00 - 12:00

odjezdy výprav