VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Olympijský servis: Výsledky 3. dne her

ÚSTÍ NAD LABEM - Olympijské hry jsou v plném proudu. Proto vám nabízíme další výsledkový servis.

22.6.2007
SDÍLEJ:

InfografikaFoto: Grafika Filip Vlček

Cyklistika

KO – sprint finále mladší žáci: Konečné pořadí: 1. Beneš Jihočeský kraj 7.75, 2. Března Středočeský 8.27, 3. Oboržálek Zlínský 8.01, 4. Lukeš Plzeňský 8.78, 5. Venc Jihomoravský 7.51, 6. Večeřa Jihomoravský 7.72, 7. Jakl Moravskoslezský 7.8, 8. Stolařík Moravskoslezský 8.01, 9. Sádlo Královehradecký 8.32, 10. Valeš Ústecký 8.42, 11. Voňka Královehradecký 8.32, 12. Lichovský Olomoucký 8.52, 13. Marek Olomoucký 8.78, 14. Vakoč Praha 8.88, 15. Fusek Zlínský 8.97.

Starší žáci: 1. Svoboda Jihomoravský 6.9, 2. Máka Královehradecký 7.51, 3. Fořt Pardubický 7.49, 4. Paprstka Zlínský 7.67, 5. Šulc Karlovarský 6.42, 6. Čechman Karlovarský 6.67, 7. Kovář Jihomoravský 7.23, 8. Vrážel Jihomoravský 7.43, 9. Moule Ústecký 7. 45, 10. Rajs Plzeňský 7.53, 11. Nipl Ústecký 7.66, 12. Lasák Moravskoslezský 7.67, 13. Kysel Olomoucký 7.7, 14. Skála Jihočeský 7.76, 15. Veselý Středočeský 7.76.

Mladší žákyně: 1. Novotná Středočeský 8.33, 2. Drahouzalová Středočeský 8.08, 3. Matějková Plzeňský 8.76, 4. Vališová Plzeňský 8.99, 5. Ficenecová Karlovarský 8.17, 6. Rezková Moravskoslezský 8.6, 7. Sedláčková Olomoucký 8. 74, 8. Šemeráková Královehradecký 8.96, 9. Machulková Zlínský 9.29, 10. Pauderová Moravskoslezský 9.3.

Starší žákyně: 1. Labáková Praha 8.71, 2. Nováková Karlovarský 8.41, 3. Kučerová Ústecký 8.18, 4. Nestlerová Ústecký 8.73, 5. Ochmanová Moravskoslezský 8.27, 6. Černá Královehradecký 8.34, 7. Materová Moravskoslezský 8.48, 8. Vlčková Plzeňský 8.59, 9. Tlamková Jihomoravský 8.66, 10. Kalašová Královehradecký 8.79.

MTB

Mladší chlapci: 1. Lukeš PZK 28:18, 2. Obdržálek ZLK 28:59, 3. Vakoč Praha 29:14.

Starší chlapci: 1. Paprstka ZLK 30:52, 2. Máka KHK 31:26, 3. Veselý SCK 31:44.

Mladší dívky: 1. Novotná SCK 14:21, 2. Vališová PZK 14:53, 3. Rezková MSK 14:54.

Starší dívky: 1. Labáková PHA 21:59, 2: Kalašová KHK 22:41, 3. Nováková KVK 22:51.

Plavání

Volný způsob 50 finále B dívky 1993 – 1994: 1. Machová PLZ O:29.49, 2. Lukášková ULK 0:29.54, 3. Elhenická KHK 0:29.59, 4. Reitingerová JCK 0:29.75, 5. Pláteníková JMK O:29. 78, 6. Valková SCK O:29.84, 7. Hojsáková SCK O:30. 27, 8. Kalíšková MSK 0:30. 75.

VZ dívky 50 finále A 1995 – 1996: 1. Čampulková ULK O:30.38, 2. Pšírová JMK 0:30.73, 3. Špičková ULK 0:30.90, 4. Šimonová MSK O:31.05, 5. Kastlová KVA 0:31.12, 6. Vaníčková KHK 0:31.27, 7. Blažková PHA 0:31.27, 8. Morávková KHK O:31.85.

VZ chlapci 50 finále B 1993 – 1994: 1. Pavlíček ZLK O:26. 27, 2. Vrtílek JMK 0:26.72, 3. Drbohlav LBK 0:27.36, 4. Kučera ULK 0:27. 40, 5. Luklašovský PHA 0:27. 46, 6. Hobza JMK O:27.82, 7. Strack MSK 0:27.96, 8. Zaňka JCK 0:28. 15.

VZ chlapci 50 finále A 1995 – 1996: 1. Urban ULK 0:29.72, 2. Kaldec PLZ 0:30.82, 3. Tajčman LBK 0:30.88, 4. Flora MSK 0:31.23, 5. Matyáš KHK 0:31.34, 6. Dzivý MSK 0:31.95, 7. Kotlár PBK 0:32.33, 8. Vyplel PLZ 0:32.94.

Motýlek dívky 200 finále B 1993 – 1994: 1. Závadová MSK 2:25.29, 2. Hemzáčková PLZ 2:31.29, 3. Lukášová L. SCK 2:33.01, 4. Štěpánková PHA 2:38. 19, 5. Branišová SCK 2:43.93, 6. Kaniščevová OLK 2:46.59, 7. Reitingerová JCK 2:47.57, 8. Lukášková K. ULK 2:51. 35.

M dívky 200 finále A 1995 – 1996: 1. Šerá ZLK 2:50. 62, 2. Vítková VYS 2:54.44, Vyčitalová SCK 3:02.24, 4. Vernerová PLZ 3:08.35, 5. Votočková ULK 3:14.93, 6. Pospíšilová MSK 3:16.78, 7. Poláková JMK 3:18.34, 8. Urbanová ULK 3:19.29.

M chlapci 200 finále B 1993 – 1994: 1. Zikmund SCK 2:26.61, Špecián LBK 2:27.88, 3. Bouda VYS 2:33. 75, 4. Tomcar SCK 2:34.9O, 5. Valenta JCK 2:36. 20, 6. Košelek PHA 2:39.74, 7. Juroško MSK 2:40, 45, 8. Hudzietz MSK 2:45.85.

M chlapci 200 finále A 1995 – 1996: 1. Tobiáš JMK 2:42.68, 2. Žák ULK 2:47.68, 3. Micka PHA 2:48.20.

Znak dívky 100 finále B 1993 – 1994: 1. Margaritopolus JMK 1:10.78, 2. Ščuková MSK 1:11.28, 3. Amlerová ULK.

Znak dívky 100 finále A 1995 – 1996: 1. Koptíková PLZ 1:15. 67, 2. Růžičková PHA 1:17.56, 3. Snášilová JMK 1:18.64.

Znak chlapci 100 finále B 1993 – 1994: 1. Hobza JMK 1:05.57, 2. Lukašovský PHA 1:05.59, 3. Janeček KHK 1:06.35. Finále A 1995 – 1996: 1. Rus JCK 1:14.56, 2. Baumrt ULK 1:16.01, 3. Vlčan VYS 1:17.81.

OPZ dívky 200 finále B 1993 – 1994: 1. Závadová MSK 2:28.40, 2. Branišová SCK 2.36. 25, 3. Margaritopolus JMK 2:36.84. Finále B (95 – 96): 1. Kocmoudová PLZ 2:43. 90, 2. Koptíková PLZ 2:45.72, 3. Červenková SCK 2:46.25.

OPZ chlapci 200 finále B (93 – 94): 1. Srnka JCK 2:23.30, 2. Janeček KHK 2:24.09, 3. Jedlinský PHA 2:24.39. Finále A (95 – 96): 1. Vavrecka MSK 2:46.04, 2. Cigánek JMK 2:49.25, 3. Baumrt ULK 2:49.60.

Prsa dívky 100 finále B (93 – 94): 1. Bechyňová PHA 1:19.49, 2. hemzáčková PLZ 1:19.92, 3. Hanuštiáková ZLK 1:19.93.
Finále A (95 – 96): 1. Červenková SCK 1:23.15, 2. Kocmoudová PLZ 1:25. 66, 3. Šímová ULK 1:25.72.

Prsa chlapci 100 finále B (93 – 94): 1. Daněk OLK 1:13.18, 2. Zaňka JCK 1:14.27, 3. Srnka JCK 1:16.21. Finále A (95 – 96): 1. Tobiáš JMK 1:19.51, 2. Nehněvajsa ULK 1:25.36, 3. Kopačka PLZ 1:27.69.

VZ dívky 200 finále B (93 – 94): 1. Lukášová SCK 2:17.71, 2. Strnková SCK 2:18.76, 3. Zaplatilková KHK 2:19.28. Finále A (95 – 96): 1. Čampulková ULK 2:23.66, 2. Vaníčková KHK 2:25.76, 3. Snášilová JMK 2:29.16.

VZ chlapci 200 finále B (93 – 94): 1. Pavlíček ZLK 2:07.96, 2. Kunčar MSK 2:09.00, 3. Jedlinský PHA 2:10.96. Finále A (95 – 96): 1. Urban ULK 2:20. 38, 2. Rus JCK 2:21.67, 3. Vlčan Vys 2:23.17.

Sportovní gymnastika

Bradla chlapci: 1. Radovesnický SCK, 2. Pecka PHA, 3. Polák PHA, 4. Spudil SCK, 5. Pazdera PHA.

Bradla dívky: 1. Hedbávná JMK, 2. Hadrbolcová PHA, 3. Žitníková, 4. Hrivnáková, 5. Machátová.

Prostná chlapci: 1. Kardoš SCK, 2. Radovesnický SCK, 3. Brázdil ZLK, 4. Polák PHA, 5. Spudil SCK.

Prostná dívky: 1. Hadrbolcová PHA, 2. Hedbávná JMK, 3. Dymánková PHA, 5. Šťastná MSK.

Hrazda chlapci: 1. Radovesnický SCK, 2. Pecka PHA, 3. Šillar OLK, 4. Kardoš SCK, 5. Seidl JMK.

Kladina dívky: 1. Hadrbolcová PHA, 2. Denková PHA, 3. Machátková JMK, 4. Poslušná ULK, Šťastná MSK.

Družstvo chlapců: 1. Středočeský kraj 105,6, 2. Praha 99, 3. Olomoucký 98,1.

Družstvo dívek: 1. Praha 109,15, 2. Jihomoravský kraj 107,3, 3. Moravskoslezský 103,45.

Fotbal

Skupina A: Ústecký – Pardubický 2:0, Zlínský – Karlovarský 0:2, Olomoucký – Vysočina 1:2.

Skupina B: Praha – Moravskoslezský 0:2, Středočeský – Jihomoravský 0:2, Liberecký – Královehradecký 0:1.

Házená

Chlapci Skupina B: Královehradecký – Zlínský 22:15, Pardubický – Vysočina 17:11, Praha – Moravskoslezský 15:16, Jihočeský – Královehradecký 13:18, Zlínský – Pardubický 24:15, Královehradecký – Praha 19:15, Pardubický – Jihočeský 13:22.

Dívky Skupina B: Jihomoravský – Karlovarský 11:10, Plzeňský – Vysočina 13:11, Liberecký – Jihočeský 13:12, Ústecký – Jihomoravský 12:19, Karlovarský – Plzeňský 11:13, Jihomoravský – Liberecký 6:11, Plzeňský – Ústecký 16:9.

Baseball

Družstva: PHA 22:1 KHK, PBK 8:33 JMK, ULK 30:1 KVA, VYS 12:1 PLZ, OLK 29:1 KVA, PLZ 0:18 MSK, JHC 19:6 KHK, SCK 19:6 PBK, PHA 15:1 JHC, OLK 3:7 ULK, MSK 10:3 VYS.

Basketbal

Chlapci: VYS 43:41 KVL, UNL 47:42 KHK, SCK 46:28 LBK, UNL 52:38 JHM, JHM 38:25 VYS.

Dívky: VYS 44:54 LBK, JMK 61:30 PLZ, SCK 29:40 OLK, SCK 45:47 JCK, PLZ 34:41 LBK, PBK 48:42.

Florbal

Družstva: Liberecký 0:1 Karlovarský, Plzeňský 6:2 Královehradecký, Zlínský 4:1 Jihočeský, Karlovarský 1:2 Vysočina, Moravskoslezský 9:1 Středočeský, Olomoucký 1:5 Praha, Jihomoravský 6:0 Královehradecký, Zlínský 1:1 Pardubický, Jihočeský 1:3 Ústecký, Jihomoravský 1:1 Plzeňský, Vysočina 2:1 Liberecký.

Volejbal

Dívky: JMK 1:2 PHA, PBK 0:2 ULK, KVA 0:2 SCK, KHK 2:0 PLZ, JMK 2:0 VYS, PBK 1:2 ZLK, JCK 1:2 PHA, OLK 2:0 ULK, MSK 2:0 KVA, LBK 0:2 KHK.

Atletika

Skok vysoký mladší žáci finále: 1. Kubíček Praha 1.70, 2. Dalecký SCK 1.60, 3. Ševčík JMK 1.60, 4. Sita LBK 1.60, 5. Hájek SCK 1.55, 6. Olejarčík Jihočeský 1.55, 7. Sláma Karlovarský 1.55, 8. Tácha Jihočeský 1.55, 9. Kopečený Olomoucký 1.50, 10. Janeš Praha 1.45, 11. Uchytil vysočina 1.45, 12. Bárta Liberecký 1.40.

Vrh koulí žákyně finále: 1. Křížová PZK 12. 53, 2. Franková MSK 12.07, 3. Pauzourová SCK 11.73, 4. Veselá Vysočina 11.56, 5. Košíková Královehradecký 11.41, 6. Krejčířková Jihomoravský a Nováková Moravskoslezský 10.99, 8. Kolářová Zlínský 10. 64, 9. Novotná Královehradecký 10.45, 10. Řežabková Jihočeský .37, 11. Zrůstová Pardubický 10.32, 12. Inochovská Olomoucký a Hrubišáková Ústecký 10.13, 14. Beranová Olomoucký 09.96, 15. Kaltounková Praha 09.90, 16. Komínková Jihomoravský 09.82, 17. Matoušková Středočeský O9.76. 18. Hendrychová Ústecký O9.46.

Překážky 60 mladší žáci finále: 1. Homola Moravskoslezský 09.51, 2. Hájek Středočeský 09.58, 3. Říha Pardubický 09.72, 4. Kempa Moravskoslezský 09.77, 5. Šára Středočeský 09.85, 6. Petrák Praha 09.89, 7. Remeš Královehradecký 10.23, 8. Sychra Královehradecký 10.42.

Tenis

Druhé kolo: Mladší: Elísek JMK – Rašice ZLK 6/1, 6/1., Jánošík ULK – Hořínek OLK 6/1, 6/3, Gengel SCK – Chyba VYS 6/4, 1/6, 6/2, Šec KHK – Větrovec PLZ 6/1, 7/5, Kolář VYS – Slezák SCK 6/3, 4/6, 6/2, Hovorka MSK – Jochman ULK 6/1, 6/2, Herzán OLK – Kolouch 6/4, 6/4, Knoflíček PBK – Zimek JMK 7/6, 6/2.

Starší: Rumler OLK – Vítek PLZ 6/1, 6/0, Prokop LBK – Makrlík KHK 7/6, 6/3, Kobza KHK – Klička VYS 6/2, 6/2, Jakimič SCK – Štauber 6/4, 6/1, Hadrava MSK – Cabík ZLK 6/7, 6/3, 6/4, Bližňkák OLK – Eisner SCK 6/0, 6/2, Budík KVA – Homola JCK 7/5, 6/2, Vaculík LBK – Prokop JMK 6/2, 7/6.

Dívky mladší první kolo: Krchová JMK – Böhmová KVA 6/3, 4/6, 6/0, Tilkeridisová KHK – Barchánková PLZ 6/4, 6/3, Litnerová MSK – Bydžovská LBK 6/2, 7/6, Knapová ZLK – Becková ULK 6/0, 6/3, Stehlíková PBK – Tvrdíková VYS 6/2, 4/6, 6/2, Malečková SCK – Gratclová OLK , Novotná PBK – Smitková KHK 6/1, 6/2, Zubzandová KVA – Sedláčková PLZ 6/0, 6/4, Fabíková JMK – Goláňová ZLK 7/6, 6/1, Dohnalová MSK – Badíková ULK 6/2, 6/3, Horčičková LBK – Závodská JCK 6/2, 6/2.

22.6.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství - Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství 15 000 Kč

Pomocní pracovníci v zemědělství, lesnictví a rybářství Pomocné práce v zemědělství. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Babiny II č.p. 21, Homole u Panny,, Ústí nad Labem., Práce na DPČ, DPP., Náplň práce: sekání křovinořezem, oplocování a kontrola pastevních areálů, natírání plotů, úklid areálu, aj., Požadujeme: základní vzdělání. , Nabízíme: mzdu 15 000,- Kč., výkonové prémie, podnikové stravování, nástup možný ihned., Kontakt: od 08:00 do 16:00 telefonicky si sjednat osobní jednání.. Pracoviště: Jana horová - provozovna, 400 02 Ústí nad Labem 2. Informace: Tomáš Radič, +420 601 345 015.

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 13 000 Kč

Prodavači v prodejnách Prodavač(-ka) klenotů. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč, mzda max. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: OD Labe, Revoluční 2732/9, Ústí nad Labem. , Požadujeme: vyučení, znalost práce na PC, komunikativnost, pracovitost, zvládat stresové situace. Výhodou: znalost NJ. , Kontakt: zájemci se mohou hlásit na uvedený e-mail.. Pracoviště: Elektromotory - převodovky s.r.o. - 05, Revoluční, č.p. 2732, 400 01 Ústí nad Labem 1. Informace: Jaroslava Zlámalová, .

Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 18 000 Kč

Celní deklaranti Celní deklarant/ka - asistent/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Přístavní č.p. 432/8, Krásné Březno, Ústí nad Labem., Náplň práce: z převážné míry samostatná činnost, kancelářská práce s daty, dokumenty, celními předpisy, osobní, telefonická a emailová komunikace se zákazníky a celními úředníky, úzký kontakt s dalšími zaměstnanci v přátelském kolektivu., Požadujeme: nutná alespoň základní znalost práce na PC, orientace v běžných matematických operacích, výhodou znalost cizích jazyků, nárazová flexibilita, požadujeme trestně bezúhonou osobu, přátelské vystupování a slušným vzhledem, člověka spolehlivého, samostatného, zodpovědného, s ochotou učit se a maximální loajalitou vůči firmě, vhodné i pro OZP, nutná praxe celního deklaranta., Nabízíme: mzdu 18 000,- Kč., nekuřácké pracoviště., Kontakt: zájemci mohou své životopisy zasílat na e-mail.. Pracoviště: Daniel kadlec - ul, provozovna, Přístavní, č.p. 432, 400 07 Ústí nad Labem 7. Informace: Daniel Kadlec, +420 602 226 899.

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 19 000 Kč

Prodavači ostatního zboží v prodejnách Prodavač/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 kč, mzda max. 21000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Železničářská č.p. 1090/14, Střekov, Ústí nad Labem., Náplň práce: prodejní velkoobchod kadeřnických potřeb, obsluha prodejního softwaru., Požadujeme: vyučení, znalost práce na PC., Nabízíme: mzdu 19 000 - 21 000,- Kč., služební telefon, práci v zajímavém oboru., Kontakt: zájemci se mohou hlásit na uvedený e-mail.. Pracoviště: Zopas s.r.o. - úl, Železničářská, č.p. 1090, 400 03 Ústí nad Labem 3. Informace: Lenka Mičundová, +420 777 890 905.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Muzeum města Ústí nad Labem.

Ústecké muzeum zve na novou výstavu kachlových kamen

Ukázka freedivingu na jezeře Milada.
8

FOTO: Freediving na Miladě předváděl nejlepší z nejlepších. Tepličan David Vencl

Vydírání? Ústecké šrouby čelí trestnímu oznámení ze strany magistrátu

Ústí nad Labem - Trestnímu oznámení čelí spolek ekologických aktivistů Ústecké šrouby. Město ho obvinilo z vydírání.

Sídliště Severní Terasa čeká ve čtvrtek naháňka divočáků

Ústí nad Labem - V obvodu Severní Terasa se odehraje naháňka divočáků ve čtvrtek 19. července od 8.30 do asi 12 hodin.

Dům psího utrpení a dvoujazyčná likvidace gigantického burgeru: videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v úterý 17. července 2018.

Zkušenosti nám pomohly mezi elitu, cení si trenér Rosenbaum historický úspěch

Ústí nad Labem /ROZHOVOR/ - Šrámy, modřiny, zranění a oslavy. Blades Ústí nad Labem vyhráli v Jihlavě Silver Bowl a zahrají si mezi tuzemskou elitou.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT