VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Olympijský servis: Výsledky 4. dne her

ÚSTÍ NAD LABEM - Olympijské hry se chýlí ke konci. Přesto vám nabízíme výsledkový servis.

23.6.2007
SDÍLEJ:

InfografikaFoto: Grafika Filip Vlček

Aerobic

Starší dívky: 1. Schwarzová Jihomoravský kraj, 2. Kosinová Praha, 3. Bečvářová Praha, 4. Vondráčková Moravskoslezský, 5. Pilnáčková Liberecký, 6. Hetzendorfová Plzeňský.

Atletika

Překážky 60 m mladší dívky finále: 1. Hlavatá Praha 09.62, 2. Šebestíková Moravskoslezský 09.88, 3. Koudelová Zlínský 09.99.

Skok daleký dívky finále: 1. Rapová Libercký 5.63, 2. Kučerová Olomoucký 5.62, 3. Mikešová Jihočeský 5.61, 4. Soprová Libercký 5.23, 5. Komrsková Zlínský 5.22, 6. Brusová Jihočeský 5.20, 7. Zapletalová Olomoucký 5.19, 8. Dorazilová Praha 5.06, 9. Kramolišová Moravskoslezský 5.05, 10. Martínková Středočeský 4.99.

Překážky 100 m dívky finále: 1. Toufarová Zlínský 14.50, 2. Soprová Liberecký 14.59, 3. Tomková Olomoucký 14.59, 4. Sotáková Jihomoravský 14.96, 5. Skopalová Olomoucký 14.97, 6. Hamáčková Liberecký 15.10, 7. Mikešová Jihočeský 15.23, 8. Řehounková Pardubický 15.41.

Skok vysoký mladší dívky finále: 1. Pařilová Pardubický 1.60, 2. Gieszmanová Ústecký 1.51, 3. Hamplová Olomoucký 1.45, 4. Špindlenová Královehradecký 1.45, 5. Dobrovolná Moravskoslezský 1.45, 6. Havlíková Zlínský a Nezdařilová Jihomoravský 1.40, 8. Šunková Pardubický 1.40, 9. Dvořáková Královehradecký 1.40,.

Vrh koulí 4 kg chlapci finále: 1. Komuenho Moravskoslezský 13.80, 2. Kotrba Středočeský 13.68, 3. Dytrych Jihočeský 13.60, 4. Nedvěd Jihomoravský 13.43, 5. Blaško Středočeský 13.30, 6. Greschner Karlovarský 12.64, 7. Mikulík Zlínský 12.63, 8. Mařík Ústecký 12.49.

Překážky 100 chlapci finále: 1. Sedlák Ústecký 13.96, 2. Brož Liberecký 14.09, 3. Novotný Jihomoravský 14.10, 4. Navrátil Zlínský 14. 36, 5. Šťastný Praha 14.38, 6. Opravil Moravskoslezský 14.44, 7. Jančík Olomoucký 14.48, 8. Friedl Moravskoslezský 14.68.

Mladší dívky 60 m finále: 1. Hanzlová Královehradecký 07.84, 2. Táborská Praha 08.02, 3. Hlaváčková Středočeský 08.06, 4. Baťová Pardubický 08.10, 5. Novotná Praha 08.12, 6. Vodrážko Vysočina 08.16, 7. Löfflerová Jihomoravský 08.19, 8. Janoušová Středočeský 08.28.

Mladší chlapci 60 m finále: 1. Myškovský Středočeský 08.03, 2. Podlaha Jihočeský 08.03, 3. Slanina Pardubický 08.14, 4. Žurovec Jihomoravský 08.24, 5. Kopečný Olomoucký 08.28, 6. Mitchell Vysočina 08.33, 7. Lamer Královehradecký 08.46.

Starší dívky 60 m finále: 1. Havlová Jihočeský 07.80, 2. Rapová Liberecký 07.80, 3. Kučerová Olomoucký 07.87, 4. Štychová Plzeňský 07.91, 5. Toufarová Zlínský 07.97, 6. Dvořáková Vysočina 08.00, 7. Řezníková Pardubický 08.05, 8. Gabková Ústecký 08.06.

Starší chlapci 60 m finále: 1. Bohutínský Vysočina 07.13, 2. Bílek Liberecký 07.22, 3. Alaverdyan Středočeský 07.24.

Oštěp 600 g starší dívky finále: 1. Veselá Vysočina 35.80, 2. Mikulcová Moravskoslezský 35.33, 3. Beranová Olomoucký 34.03.

Plavání

Finálové závody:

Chlapci (1995 – 1996): 200 m prsa: 1. Tobiáš JMK 2:51.06, 2. Nehněvajsa ULK 3:06.68, 3. Kopačka PLZ 3:07.49. 100 m volný způsob: 1. Urban ULK 1:04.15, 2. Rus JCK 1:05.50, 3. Tobiáš JMK 1:05.65. 200 m znak: 1. Rus JCK 2:43.65, 2. Dmytriyev PHA 2:47.81, 3. Knesl MSK 2:51.45. 100 m motýlek: Žák ULK 1:13.19, 2. Flora MSK 1:17.90, 3. Micka PHA 1:17.90. 400 m volný způsob: 1. Vlčan VYS 4:58.28, 2. Balabán SCK 4:59.66, 3. Šutrijepka KHK 5:01.86. 4x50 m volný způsob: 1. ULK, 2. MSK, 3. JMK.

Dívky (1995 – 1996): 200 m prsa: 1. Červenková SCK 2:55.85, 2. Šímová ULK 3:01.11, 3. Kocmoudová PLZ 3:02.52. 100 m volný způsob: 1. Čampulková ULK 1:04.88, 2. Snášilová JMK 1:06.72, 3. Vaníčková KHK 1:07.80. 200 m znak: 1. Kostíková PLZ 2:41.54, 2. Suchanová PHA 2:42.13, 3. Chodníková JMK 2:45.84. 100 m motýlek: 1. Šerá ZLK 1:15.46, 2. Kocmoudová PLZ 1:18.72, 3. Vítková VYS 1:19.98. 400 m volný způsob: 1. Vaníčková KHK 5:02.32, 2. Ampulková ULK 5:04.76, 3. Černá PLZ 5:12.09. 4x50 m volný způsob: 1. ULK, 2. JMK, 3. MSK.

Baseball

JMK 27:1 SCK, PHA 15:4 VYS, KHK 1:15 PLZ, ULK 19:4 PBK, KVA 25:5 SCK. Semifinále: PHA 7:3 ULK.

Počítačové hry

Pořadí: 1. Vlasák Středočeský, 2. Liška Ústí, 3. Huňáček Ústí, 4. Šlechta Karlovarský, 5. Staňa Moravskoslezský, 6. Vetter Jihomoravský, 7. Štembera Středočeský, 8. Žárský Moravskoslezský a Matula Jihomoravský, 10. Matoulek Královehradecký.

Foto soutěž

Dívky: 1. Jalačičová ULK, 2. Jebavá KHK, 3. Píchová KVA, 4. Váňová KHK, 5. Zikmundová SCK, 6. Marková SCK.

Chlapci: 1. Rojík KVA, 2. Hrubý JMK, 3. Adnan PHA, 4. Kratochvíl SCK, 5. Červenka ULK, 6. Pekárek PHA.

Fotbal

Čtvrtek skupina A: Ústecký – Pardubický 2:0, Zlínský – Karlovarský 0:2, Olomoucký – Vysočina 1:2, Karlovarský – Ústecký 1:0, Vysočina – Pardubický 1:1, Olomoucký – Zlínský.

Skupina B: Praha – Moravskoslezský 0:2, Středočeský – Jihomoravský 0:2, Liberecký – Královehradecký 0:1, Jihočeský – Praha 1:1, Moravskoslezský – Jihomoravský 0:0, Královehradecký – Středočeský 0:4, Jihočeský – Liberecký 0:1.

Pátek: Středočeský – Jihočeský 2:2, Praha – Jihomoravský 0:2, Moravskoslezský – Liberecký 0:0.

Volejbal

Chlapci: JMK 2:0 OLK, PHA 2:0 KVA, JCK 0:2 PBK, MSK 0:2 ULK, LBK 2:0 VYS, KHK 0:2 ZLK, SCK 2:0 JMK, PHA 2:1 MSK, JCK 2:0 OLK, ZLK 1:2 MSK, SCK 0:2 LBK, PBK 2:1 VYS, LBK 2:0 JMK, KVA 0:2 ZLK, SCK 2:0 JCK, ULK 2:1 KVA, PBK 2:0 OLK, MSK 2:0 KVA.

Dívky: JMK 2:0 SCK, PBK 0:2 PLZ, MSK 0:2 JCK, LBK 0:2 OLK, VYS 0:2 PHA, ZLK 2:1 ULK, JCK 2:0 KVA, OLK 1:2 KHK, MSK 0:2 JMK, LBK 2:0 PBK, VYS 2:1 SCK, ZLK 1:2 PLZ.

Florbal

Družstva: ULK 1:1 JMK, ZLK 0:5 MSK, LBK 1:2 JCK, PBK 0:3 PZK, PHA 5:1 ULK, VYK 3:1 ZLK, SCK 0:5 OLK, JMK 5:0 PHA.

Basketbal

Chlapci: OLK 33:35 LBK, ZLK 40:46 KVL, MSK 96:35 KHK, PHA 38:18 PBK, LBK 16:59 JHK , KVL 34:51 ULK, PHA 57:25 OLM, MSK 70:23 ZLK, PBK 37:40 SCK, KHK 49:51 VYS, MSK 57:28 JHM, JHM 35:41 ZLK, KHK 55:14 ZLK, JHK 40:36 SCK, ULK 61:31 VYS, PBK 63:18 OLM.

Dívky: PBK 48:42 VYS, JCK 40:36 ULK, MSK 54:19 KHK, PHA 47:18 OLK, VYS 29:59 JHM, MSK 60:22 PBK, KHK 32:25 LBK, OLK 40:31 ULK, PHA 63: 23 KVL, MSK 51:31 PLZ, PHA 66:41 JHK, PLZ 55:31 PBK, JHM 35:29 LBK, KHK 41:29 PBK, SCK 42:27 ULK, OLK 55:25 KVL.

Zápas

Chlapci: 42 kg: 1. Marbitzer MSK, 2. Kaser VYS, 3. Hika PLK. 47 kg: 1. Korista MSK, 2. Kozák PLK, 3. Pihar JMK. 53 kg: 1. Martinec JMK, 2. Holub ULK, 3. Apeltauer LBK. 59 kg: 1. Fojtík MSK, 2. Šaška PHA, 3. Caha VYS.

Házená

Chlapci po základní skupině A: 1. Plzeňský, 2. Olomoucký, 3. Ústecký, 4. Jihoravský, 5. Libercký, 6. Středočeský.

Dívky po základní skupině A: 1. Praha, 2. Moravskoslezský, 3. Zlínský, 4. Olomoucký, 5. Středočeský, 6. Pardubický.

Výtvarná soutěž

Chlapci: 1. Matoušek KVK, 2. Hollein JMK, 3. Koluch JMK.

Dívky: 1. Dobrovolná JMK, 2. Krystofová JMK, 3. Kurťáková KVK.

Stolní tenis

Čtyřhra mladší chlapci finále: Beneš, Kvíčala JMK – Seibert, Matuška ULK 3:2. Mladší dívky: Mynářová, Tomanová MSK – Burešová, Fišerová PBK 3:0.

Starší chlapci: Beneš, Sojka SCK – Handl, Ryšavý 3:1. Starší dívky: Gallerachová, Pintová PLZ – Meidlová, Koutská ULK 3:0.

Mix mladší: Benešová, Adámková JMK – Mrózek, Tomanová MSK 0:3. Starší: Mazura, Gallerachová PLZ – Handl, Pavlicová JMK 3:0.

Dvouhra mladší chlapci: Beneš JMK – Seibert ULK 3:0. Mladší dívky: Adámková JMK – Tomanová MSK 3:0. Starší chlapci: Sojka SCK – Smýkal ZLK 3:0,

Starší dívky: Gallerachová PLZ – Blašková JCK 3:2.

Tenis

Semifinále: Mladší žáci: Elísek JMK – Gengel SCK 6:2, 6:0, Jochman ULK – Knoflíček PBK 4:6,6:2, 6:4. Starší žáci: Štauber MSK – Rumler OLK scr., Eisner SCK – Prokop JMK 2:6, 2:6. Mladší žákyně: Rohanová KVA – Matějíčková ZLK 6:0, 6:2, Schweinerová PLZ – Rutarová JMK 6:0, 6:3. Starší žákyně: Vágnerová OLK – Malečková SCK 6:0, 6:2, Rudolfová SCK – Závodská JCK 2:6, 3:6.

Průběžné pořadí krajů po dvou dnech:

1. JMK 290 b., 2. ULK 233, 3. MSK 216, 4. PHA 192, 5. SCK 191, 6. PLZ 158, 7. KHK 86, 9. LBK 51, 10. OLK 40, 11. KVA 32, 12. ZLK 29, 13. VYS 27, 14. PBK 16.

23.6.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Státní a veřejná správa - Státní a veřejná správa Úředník veřejné správy 17 360 Kč

Úředníci v oblasti daní odborný/vrchní referent. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17360 kč, mzda max. 26110 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: . Pracoviště: Finanční úřad pro ústecký kraj, územní pracoviště v ústí nad labem, Dlouhá, č.p. 3359, 400 01 Ústí nad Labem 1. Informace: Radka Müllerová, +420 475 252 323.

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Ostatní specialisté a 22 000 Kč

Sociální pracovníci specialisté v oblasti poradenství (včetně pedagogicko-psychologických poraden) Sociální pracovník do Centra krizové intervence. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce:K Chatám č.p. 22, Skorotice, Ústí nad Labem., Hledáme sociální pracovníky do Intervenčního centra, poradny pro osoby ohrožené domácím násilím. Zařízení je registrováno na základě Zákona o sociálních službách - § 60a), náplň práce koresponduje s vyhláškou 505/2006 Sb. Práce s klientem po telefonu, při osobním kontaktu, na krizovém lůžku, výjezd do kontaktních míst. Zkušenosti s poskytováním odborného poradenství výhodou, praxe výhodou. , Nabízíme: platové podmínky 22 000 - 30 000,- Kč., příspěvek na vzdělávání, 6 týdnů dovolené, pravidelná valorizace mezd, možnost i práce na DPP. , Kontakt:, Motivační dopis a CV zasílejte průběžně na adresu: administrativa@spirala-ul.cz - předmět: výběrové řízení IC. Organizace si vyhrazuje právo pozvat uchazeče k ústnímu pohovoru. Více o službách Spirály na www.spirala-ul.cz.. Pracoviště: Spirála, ústecký kraj, z. s., K Chatám, č.p. 22, 403 40 Ústí nad Labem 19. Informace: Renata Dvořáková, +420 472 743 835.

Služby - Služby Ostatní služby 17 000 Kč

Pracovníci v pohřebnictví Hrobník. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce:Panská č.p. 1700/23, Ústí nad Labem., Požadujeme: střední odborné s výučním listem v technickém oboru, řidičský průkaz skupiny B, praxe v obdobné pracovní pozici výhodou. , Pracovní náplň: zajištění pietních obřadů, příjem a výdej zesnulých k pietním obřadům, ukládání uren, vsyp zpopelněných lidských ostatků, zajištění základní činnosti provozovatele hřbitova, příprava vsypových louček k pietním obřadům, údržba vsypových louček, kopání hrobů včetně zahazování a konečné úpravy, zajištění pohřbů do země, exhumace, ukládání uren do hrobů, údržba kolumbárií., Nabízíme: platové podmínky 17 000 - 22 000,- Kč., příspěvek organizace na stravenky,možnost využívat volné vstupy do rekreačních zařízení organizace, Kontakt: písemně zaslaný životopis do 10.5.2018.. Pracoviště: Městské služby ústí nad labem, příspěvková organizace, Panská, č.p. 1700, 400 01 Ústí nad Labem 1. Informace: Oldřich Svoboda, +420 475 207 649.

Výroba - Výroba Provozní zámečníci, údržbáři 18 000 Kč

Provozní zámečníci, údržbáři Provozní údržbář. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: U Tonasa č.p. 172/2, Neštěmice, Ústí nad Labem., Požadujeme: vyučení v oboru zámečník, mechanik, praxi min. 3 roky, svářecí průkaz výhodou., Nabízíme: mzdu 18 000,- Kč., stravenky, 2 Sick day, dovolenou navíc., Živitopisy zasílejte na e-mail: jana.vopenkova@tonaso.cz. Pracoviště: Eson s.r.o. - provozovna úl, U Tonasa, č.p. 172, 403 31 Ústí nad Labem 16. Informace: Jana Vopěnková, +420 475 245 330,606 678 126.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Zimní pozdrav z Adolfova. Bývalo zde pěkně... a  zase je. (1924)

Jak jsme žili v Československu. V pátek navštívíme Adolfov

Činoherní studio hrálo Klub rváčů 10 let. Fotografie jsou ze zkoušky z roku 2008.
1 15

Herci po deseti letech: Klub rváčů byl zážitek!

Třináct lidí se nadýchalo jedovatých látek v Děčíně

Děčín - V průmyslové zóně v děčínských Boleticích zasahují všechny složky integrovaného záchranného systému včetně vrtulníku.

Ústí chce koupit parcely po Setuze

Střekov - Pozemky po zkrachovalé firmě zahrnují i městské silnice.  

Babiš stavěl májku a velbloud se před dětmi nehrbil: prohlédněte si videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve středu 25. dubna 2018.

Arma v závěru vstala z mrtvých

Ústí n. L. - Fotbalisté Ústí v závěru otočili duel s Vlašimí a díky brankám Jakubova a Kingueho vyhráli 2:1.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT