VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Olympijský servis: Výsledky 4. dne her

ÚSTÍ NAD LABEM - Olympijské hry se chýlí ke konci. Přesto vám nabízíme výsledkový servis.

23.6.2007
SDÍLEJ:

InfografikaFoto: Grafika Filip Vlček

Aerobic

Starší dívky: 1. Schwarzová Jihomoravský kraj, 2. Kosinová Praha, 3. Bečvářová Praha, 4. Vondráčková Moravskoslezský, 5. Pilnáčková Liberecký, 6. Hetzendorfová Plzeňský.

Atletika

Překážky 60 m mladší dívky finále: 1. Hlavatá Praha 09.62, 2. Šebestíková Moravskoslezský 09.88, 3. Koudelová Zlínský 09.99.

Skok daleký dívky finále: 1. Rapová Libercký 5.63, 2. Kučerová Olomoucký 5.62, 3. Mikešová Jihočeský 5.61, 4. Soprová Libercký 5.23, 5. Komrsková Zlínský 5.22, 6. Brusová Jihočeský 5.20, 7. Zapletalová Olomoucký 5.19, 8. Dorazilová Praha 5.06, 9. Kramolišová Moravskoslezský 5.05, 10. Martínková Středočeský 4.99.

Překážky 100 m dívky finále: 1. Toufarová Zlínský 14.50, 2. Soprová Liberecký 14.59, 3. Tomková Olomoucký 14.59, 4. Sotáková Jihomoravský 14.96, 5. Skopalová Olomoucký 14.97, 6. Hamáčková Liberecký 15.10, 7. Mikešová Jihočeský 15.23, 8. Řehounková Pardubický 15.41.

Skok vysoký mladší dívky finále: 1. Pařilová Pardubický 1.60, 2. Gieszmanová Ústecký 1.51, 3. Hamplová Olomoucký 1.45, 4. Špindlenová Královehradecký 1.45, 5. Dobrovolná Moravskoslezský 1.45, 6. Havlíková Zlínský a Nezdařilová Jihomoravský 1.40, 8. Šunková Pardubický 1.40, 9. Dvořáková Královehradecký 1.40,.

Vrh koulí 4 kg chlapci finále: 1. Komuenho Moravskoslezský 13.80, 2. Kotrba Středočeský 13.68, 3. Dytrych Jihočeský 13.60, 4. Nedvěd Jihomoravský 13.43, 5. Blaško Středočeský 13.30, 6. Greschner Karlovarský 12.64, 7. Mikulík Zlínský 12.63, 8. Mařík Ústecký 12.49.

Překážky 100 chlapci finále: 1. Sedlák Ústecký 13.96, 2. Brož Liberecký 14.09, 3. Novotný Jihomoravský 14.10, 4. Navrátil Zlínský 14. 36, 5. Šťastný Praha 14.38, 6. Opravil Moravskoslezský 14.44, 7. Jančík Olomoucký 14.48, 8. Friedl Moravskoslezský 14.68.

Mladší dívky 60 m finále: 1. Hanzlová Královehradecký 07.84, 2. Táborská Praha 08.02, 3. Hlaváčková Středočeský 08.06, 4. Baťová Pardubický 08.10, 5. Novotná Praha 08.12, 6. Vodrážko Vysočina 08.16, 7. Löfflerová Jihomoravský 08.19, 8. Janoušová Středočeský 08.28.

Mladší chlapci 60 m finále: 1. Myškovský Středočeský 08.03, 2. Podlaha Jihočeský 08.03, 3. Slanina Pardubický 08.14, 4. Žurovec Jihomoravský 08.24, 5. Kopečný Olomoucký 08.28, 6. Mitchell Vysočina 08.33, 7. Lamer Královehradecký 08.46.

Starší dívky 60 m finále: 1. Havlová Jihočeský 07.80, 2. Rapová Liberecký 07.80, 3. Kučerová Olomoucký 07.87, 4. Štychová Plzeňský 07.91, 5. Toufarová Zlínský 07.97, 6. Dvořáková Vysočina 08.00, 7. Řezníková Pardubický 08.05, 8. Gabková Ústecký 08.06.

Starší chlapci 60 m finále: 1. Bohutínský Vysočina 07.13, 2. Bílek Liberecký 07.22, 3. Alaverdyan Středočeský 07.24.

Oštěp 600 g starší dívky finále: 1. Veselá Vysočina 35.80, 2. Mikulcová Moravskoslezský 35.33, 3. Beranová Olomoucký 34.03.

Plavání

Finálové závody:

Chlapci (1995 – 1996): 200 m prsa: 1. Tobiáš JMK 2:51.06, 2. Nehněvajsa ULK 3:06.68, 3. Kopačka PLZ 3:07.49. 100 m volný způsob: 1. Urban ULK 1:04.15, 2. Rus JCK 1:05.50, 3. Tobiáš JMK 1:05.65. 200 m znak: 1. Rus JCK 2:43.65, 2. Dmytriyev PHA 2:47.81, 3. Knesl MSK 2:51.45. 100 m motýlek: Žák ULK 1:13.19, 2. Flora MSK 1:17.90, 3. Micka PHA 1:17.90. 400 m volný způsob: 1. Vlčan VYS 4:58.28, 2. Balabán SCK 4:59.66, 3. Šutrijepka KHK 5:01.86. 4x50 m volný způsob: 1. ULK, 2. MSK, 3. JMK.

Dívky (1995 – 1996): 200 m prsa: 1. Červenková SCK 2:55.85, 2. Šímová ULK 3:01.11, 3. Kocmoudová PLZ 3:02.52. 100 m volný způsob: 1. Čampulková ULK 1:04.88, 2. Snášilová JMK 1:06.72, 3. Vaníčková KHK 1:07.80. 200 m znak: 1. Kostíková PLZ 2:41.54, 2. Suchanová PHA 2:42.13, 3. Chodníková JMK 2:45.84. 100 m motýlek: 1. Šerá ZLK 1:15.46, 2. Kocmoudová PLZ 1:18.72, 3. Vítková VYS 1:19.98. 400 m volný způsob: 1. Vaníčková KHK 5:02.32, 2. Ampulková ULK 5:04.76, 3. Černá PLZ 5:12.09. 4x50 m volný způsob: 1. ULK, 2. JMK, 3. MSK.

Baseball

JMK 27:1 SCK, PHA 15:4 VYS, KHK 1:15 PLZ, ULK 19:4 PBK, KVA 25:5 SCK. Semifinále: PHA 7:3 ULK.

Počítačové hry

Pořadí: 1. Vlasák Středočeský, 2. Liška Ústí, 3. Huňáček Ústí, 4. Šlechta Karlovarský, 5. Staňa Moravskoslezský, 6. Vetter Jihomoravský, 7. Štembera Středočeský, 8. Žárský Moravskoslezský a Matula Jihomoravský, 10. Matoulek Královehradecký.

Foto soutěž

Dívky: 1. Jalačičová ULK, 2. Jebavá KHK, 3. Píchová KVA, 4. Váňová KHK, 5. Zikmundová SCK, 6. Marková SCK.

Chlapci: 1. Rojík KVA, 2. Hrubý JMK, 3. Adnan PHA, 4. Kratochvíl SCK, 5. Červenka ULK, 6. Pekárek PHA.

Fotbal

Čtvrtek skupina A: Ústecký – Pardubický 2:0, Zlínský – Karlovarský 0:2, Olomoucký – Vysočina 1:2, Karlovarský – Ústecký 1:0, Vysočina – Pardubický 1:1, Olomoucký – Zlínský.

Skupina B: Praha – Moravskoslezský 0:2, Středočeský – Jihomoravský 0:2, Liberecký – Královehradecký 0:1, Jihočeský – Praha 1:1, Moravskoslezský – Jihomoravský 0:0, Královehradecký – Středočeský 0:4, Jihočeský – Liberecký 0:1.

Pátek: Středočeský – Jihočeský 2:2, Praha – Jihomoravský 0:2, Moravskoslezský – Liberecký 0:0.

Volejbal

Chlapci: JMK 2:0 OLK, PHA 2:0 KVA, JCK 0:2 PBK, MSK 0:2 ULK, LBK 2:0 VYS, KHK 0:2 ZLK, SCK 2:0 JMK, PHA 2:1 MSK, JCK 2:0 OLK, ZLK 1:2 MSK, SCK 0:2 LBK, PBK 2:1 VYS, LBK 2:0 JMK, KVA 0:2 ZLK, SCK 2:0 JCK, ULK 2:1 KVA, PBK 2:0 OLK, MSK 2:0 KVA.

Dívky: JMK 2:0 SCK, PBK 0:2 PLZ, MSK 0:2 JCK, LBK 0:2 OLK, VYS 0:2 PHA, ZLK 2:1 ULK, JCK 2:0 KVA, OLK 1:2 KHK, MSK 0:2 JMK, LBK 2:0 PBK, VYS 2:1 SCK, ZLK 1:2 PLZ.

Florbal

Družstva: ULK 1:1 JMK, ZLK 0:5 MSK, LBK 1:2 JCK, PBK 0:3 PZK, PHA 5:1 ULK, VYK 3:1 ZLK, SCK 0:5 OLK, JMK 5:0 PHA.

Basketbal

Chlapci: OLK 33:35 LBK, ZLK 40:46 KVL, MSK 96:35 KHK, PHA 38:18 PBK, LBK 16:59 JHK , KVL 34:51 ULK, PHA 57:25 OLM, MSK 70:23 ZLK, PBK 37:40 SCK, KHK 49:51 VYS, MSK 57:28 JHM, JHM 35:41 ZLK, KHK 55:14 ZLK, JHK 40:36 SCK, ULK 61:31 VYS, PBK 63:18 OLM.

Dívky: PBK 48:42 VYS, JCK 40:36 ULK, MSK 54:19 KHK, PHA 47:18 OLK, VYS 29:59 JHM, MSK 60:22 PBK, KHK 32:25 LBK, OLK 40:31 ULK, PHA 63: 23 KVL, MSK 51:31 PLZ, PHA 66:41 JHK, PLZ 55:31 PBK, JHM 35:29 LBK, KHK 41:29 PBK, SCK 42:27 ULK, OLK 55:25 KVL.

Zápas

Chlapci: 42 kg: 1. Marbitzer MSK, 2. Kaser VYS, 3. Hika PLK. 47 kg: 1. Korista MSK, 2. Kozák PLK, 3. Pihar JMK. 53 kg: 1. Martinec JMK, 2. Holub ULK, 3. Apeltauer LBK. 59 kg: 1. Fojtík MSK, 2. Šaška PHA, 3. Caha VYS.

Házená

Chlapci po základní skupině A: 1. Plzeňský, 2. Olomoucký, 3. Ústecký, 4. Jihoravský, 5. Libercký, 6. Středočeský.

Dívky po základní skupině A: 1. Praha, 2. Moravskoslezský, 3. Zlínský, 4. Olomoucký, 5. Středočeský, 6. Pardubický.

Výtvarná soutěž

Chlapci: 1. Matoušek KVK, 2. Hollein JMK, 3. Koluch JMK.

Dívky: 1. Dobrovolná JMK, 2. Krystofová JMK, 3. Kurťáková KVK.

Stolní tenis

Čtyřhra mladší chlapci finále: Beneš, Kvíčala JMK – Seibert, Matuška ULK 3:2. Mladší dívky: Mynářová, Tomanová MSK – Burešová, Fišerová PBK 3:0.

Starší chlapci: Beneš, Sojka SCK – Handl, Ryšavý 3:1. Starší dívky: Gallerachová, Pintová PLZ – Meidlová, Koutská ULK 3:0.

Mix mladší: Benešová, Adámková JMK – Mrózek, Tomanová MSK 0:3. Starší: Mazura, Gallerachová PLZ – Handl, Pavlicová JMK 3:0.

Dvouhra mladší chlapci: Beneš JMK – Seibert ULK 3:0. Mladší dívky: Adámková JMK – Tomanová MSK 3:0. Starší chlapci: Sojka SCK – Smýkal ZLK 3:0,

Starší dívky: Gallerachová PLZ – Blašková JCK 3:2.

Tenis

Semifinále: Mladší žáci: Elísek JMK – Gengel SCK 6:2, 6:0, Jochman ULK – Knoflíček PBK 4:6,6:2, 6:4. Starší žáci: Štauber MSK – Rumler OLK scr., Eisner SCK – Prokop JMK 2:6, 2:6. Mladší žákyně: Rohanová KVA – Matějíčková ZLK 6:0, 6:2, Schweinerová PLZ – Rutarová JMK 6:0, 6:3. Starší žákyně: Vágnerová OLK – Malečková SCK 6:0, 6:2, Rudolfová SCK – Závodská JCK 2:6, 3:6.

Průběžné pořadí krajů po dvou dnech:

1. JMK 290 b., 2. ULK 233, 3. MSK 216, 4. PHA 192, 5. SCK 191, 6. PLZ 158, 7. KHK 86, 9. LBK 51, 10. OLK 40, 11. KVA 32, 12. ZLK 29, 13. VYS 27, 14. PBK 16.

23.6.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství - Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství 15 000 Kč

Pomocní pracovníci v zemědělství, lesnictví a rybářství Pomocné práce v zemědělství. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Babiny II č.p. 21, Homole u Panny,, Ústí nad Labem., Práce na DPČ, DPP., Náplň práce: sekání křovinořezem, oplocování a kontrola pastevních areálů, natírání plotů, úklid areálu, aj., Požadujeme: základní vzdělání. , Nabízíme: mzdu 15 000,- Kč., výkonové prémie, podnikové stravování, nástup možný ihned., Kontakt: od 08:00 do 16:00 telefonicky si sjednat osobní jednání.. Pracoviště: Jana horová - provozovna, 400 02 Ústí nad Labem 2. Informace: Tomáš Radič, +420 601 345 015.

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 13 000 Kč

Prodavači v prodejnách Prodavač(-ka) klenotů. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč, mzda max. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: OD Labe, Revoluční 2732/9, Ústí nad Labem. , Požadujeme: vyučení, znalost práce na PC, komunikativnost, pracovitost, zvládat stresové situace. Výhodou: znalost NJ. , Kontakt: zájemci se mohou hlásit na uvedený e-mail.. Pracoviště: Elektromotory - převodovky s.r.o. - 05, Revoluční, č.p. 2732, 400 01 Ústí nad Labem 1. Informace: Jaroslava Zlámalová, .

Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 18 000 Kč

Celní deklaranti Celní deklarant/ka - asistent/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Přístavní č.p. 432/8, Krásné Březno, Ústí nad Labem., Náplň práce: z převážné míry samostatná činnost, kancelářská práce s daty, dokumenty, celními předpisy, osobní, telefonická a emailová komunikace se zákazníky a celními úředníky, úzký kontakt s dalšími zaměstnanci v přátelském kolektivu., Požadujeme: nutná alespoň základní znalost práce na PC, orientace v běžných matematických operacích, výhodou znalost cizích jazyků, nárazová flexibilita, požadujeme trestně bezúhonou osobu, přátelské vystupování a slušným vzhledem, člověka spolehlivého, samostatného, zodpovědného, s ochotou učit se a maximální loajalitou vůči firmě, vhodné i pro OZP, nutná praxe celního deklaranta., Nabízíme: mzdu 18 000,- Kč., nekuřácké pracoviště., Kontakt: zájemci mohou své životopisy zasílat na e-mail.. Pracoviště: Daniel kadlec - ul, provozovna, Přístavní, č.p. 432, 400 07 Ústí nad Labem 7. Informace: Daniel Kadlec, +420 602 226 899.

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 19 000 Kč

Prodavači ostatního zboží v prodejnách Prodavač/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 kč, mzda max. 21000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Železničářská č.p. 1090/14, Střekov, Ústí nad Labem., Náplň práce: prodejní velkoobchod kadeřnických potřeb, obsluha prodejního softwaru., Požadujeme: vyučení, znalost práce na PC., Nabízíme: mzdu 19 000 - 21 000,- Kč., služební telefon, práci v zajímavém oboru., Kontakt: zájemci se mohou hlásit na uvedený e-mail.. Pracoviště: Zopas s.r.o. - úl, Železničářská, č.p. 1090, 400 03 Ústí nad Labem 3. Informace: Lenka Mičundová, +420 777 890 905.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Pavel Tošovský
2

Předvolební zemětřesení v ústecké ODS: Novým lídrem je Pavel Tošovský

Muzeum města Ústí nad Labem.

Ústecké muzeum zve na novou výstavu kachlových kamen

FOTO: Freediving na Miladě předváděl nejlepší z nejlepších. Tepličan David Vencl

Chabařovicko - Jezero Mlada se pomalu probouzí k životu. Cyklisté a běžci už delší dobu vědí, že propletenec cest a cestiček je zaměstná na celý den. Písčité pláže tam nejsou, ale několik šikovných firem tam už nabízí své služby.

Vydírání? Ústecké šrouby čelí trestnímu oznámení ze strany magistrátu

Ústí nad Labem - Trestnímu oznámení čelí spolek ekologických aktivistů Ústecké šrouby. Město ho obvinilo z vydírání.

Sídliště Severní Terasa čeká ve čtvrtek naháňka divočáků

Ústí nad Labem - V obvodu Severní Terasa se odehraje naháňka divočáků ve čtvrtek 19. července od 8.30 do asi 12 hodin.

Dům psího utrpení a dvoujazyčná likvidace gigantického burgeru: videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v úterý 17. července 2018.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT