VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Olympijský servis: Výsledky 5. dne her

ÚSTÍ NAD LABEM - Olympijské hry jsou u konce. Předkládáme vám poslední výsledkový servis.

25.6.2007
SDÍLEJ:

InfografikaFoto: Grafika Filip Vlček

Atletika

Hod oštěpem 600 g finále chlapci: 1. Šťastný JCK 50.58, 2. Švejda SCK 50.00, 3. Sklenár ZLK 49.71.

Skok daleký mladší dívky finále: 1. Nestrašilová SCK 5.22, 2. Švecová JCK 5.10, 3. Hovězáková PZK 4.96.

Mladší dívky 300 m finále: 1. Táborská Praha 43.11, 2. Janoušová Středočeský kraj 43.90, 3. Kodýtková Plzeňský 44.52, 4. Mlýnková Středočeský 44.73, 5. Dřímalová Jihomoravský 45.84, 6. Němečková Olomoucký 46.31.

Skok vysoký starší chlapci finále: 1. Seidl Karlovarský 1.83, 2. Svoboda Moravskoslezský 1.80, 3. Kozárek Olomoucký 1.75, 4. Kubelka Jihočeský 1.75, 5. Štětina Jihomoravský 1.75, 6. Večerka Olomoucký 1.75, 7. Heindl Jihomoravský 1.75, 8. Kolařík Zlínský 1.70, 9. Pilař Pardubický 1.70, 10. Švejda Středočeský 1.65.

Skok daleký mladší chlapci finále: 1. Kubíček Praha 5.36, 2. Sita Liberecký 5.19, 3. Russ Ústecký 5.08, 4. Bednařík Ústecký 5.00, 5. Vrtiška a Dalecký Středočeský 4.83, 7. Friedl Moravskoslezský 4.70, 8. Cupal a Hájek Jihomoravský 4.53, 10. Sláma Karlovarský a Slanina Pardubický 4.52.

Mladší chlapci 300 m finále: 1. Herec Moravskoslezský 40.00, 2. Bárta Liberecký 41.01, 3. Tomandl Středočeský 41.51, 4. Podlaha Jihočeský 42.81, 5. Myškovský Středočeský 42.96, 6. Lahodyuk Královéhradecký 43.31.

Starší dívky 300 m finále: 1. Sotáková Jihomoravský 41.15, 2. Rousková Královéhradecký 41.36, 3. Dvořáková Vysočina 41. 81, 4. Gabková Ústecký 42.10, 5. Jeníková Liberecký 42.34.

Starší chlapci 300 m finále: 1. Bohutínský Vysočina 36.89, 2. Vinš Středočeský 37.09, 3. Bílek Liberecký 37.15, 4. Alaverdyan Středočeský 37.55, 5. Bouše Plzeňský 38.07.

Mladší dívky 800 finále: 1. Tancerová Jihomoravský 2:22.04, 2. Řečinská Olomoucký 2.24.10, 3. Ulrichová Královéhradecký 2:26.56, 4. Půčková Liberecký 2.26.63, 5. Vašíčková Jihočeský 2:31.13.

Mladší chlapci 800 finále: 1. Slunský Jihomoravský 2:12.75, 2. Aubrecht Praha 2.15.97, 3. Mlčoch Středočeský 2.15, 4. Kubálek Jihomoravský 2:16.09, 5. Svítek Ústecký 2:21.42.

Straší dívky 1500 m finále: 1. Führerová Jihočeský 4.53.06, 2. Nováková Vysočina 4:56.26, 3. Matoušková Olomoucký 4:57.45, 4. Tlustá Vysočina 4:57.46, 5. Kvardová Jihomoravský 4:59.79.

Starší chlapci 1500 m finále: 1. Lukeš Moravskoslezský 4:15.30, 2. Satýnek Ústecký 4:15:35, 3. Burian Praha 4:20.12, 4. Chraštanský Jihočeský 4:22.21, 5. Sláma Středočeský 4:22.20.

Skok vysoký dívky finále: 1. Nová Ústecký 1.76, 2. Kalousková Liberecký 1.63, 3. Děržáková Moravskoslezský 1.63, 4. Kozlíková Pardubický 1.60, 5. Adamcová Jihomoravský 1.60.

Mladší dívky 4 x 60 m finále: 1. Hlavatá, Košková, Táborská, Novotná Praha 31.30, 2. Černochová, Horňáková, Havlíková, Koudelová Zlínský 31.62, 3. Janoušová, Mlýnková, Nestrašilová, Hlaváčková Středočeský 31.67.

Starší dívky 4 x 60 m finále: 1. Šetelíková, Havlová, Budínová, Mikešová Jihočeský 30.44, 2. Kučerová, Matušková, Kvapilová, Skopalová Olomoucký 30.55, 3. Čadová, Řezníčková, Řehounková, Klacová Pardubický 30.91.

Chlapci 4 x 60 finále: 1. Bílek, Brož, Brückler, Šenfeld Liberecký 27.65, 2. Mikulík, Gremlica, Šindler, Vondráček Zlínský 27.84, 3. Pršín, Šť astný, Sivý, Homolka Jihočeský 27.95.

Baseball

Semifinále: PHA 7:3 ULK, MSK 11:6 JMK.

Finále: PHA 10:4 MSK.

Florbal

Zápas o 5. místo: ULK 2 :4 ZLK, o 3. místo VSK 1:6 PHA, o 1. místo JMK 0:3 MSK.

Cyklistika

Silniční závod starší dívky: 1. Labáková PHA 19:15, 2. Kalšová KHK 19:30, 3. Šmídová PZK 19:33.

Mladší dívky: 1. Matějková PZK 15:24, 2. Novotná ULK 15:36, 3. Vališová PZK 15:36.

Mladší chlapci: 1. Vakoč PHA 17:51, 2. Beneš JCK 17:51, 3. Valeš ULK 17:51.

Starší chlapci: Vražel JMK 24:48, 2. Lasák MSK 24:48, 3. Smola JCK 24:50.

Fotbal

Semifinále: Vysočina – Jihočeský 0:1, Olomoucký – Jihomoravský 0:2.

O třetí místo: Vysočina – Olomoucký 0:0 (1:3 na pokutové kopy).

O první místo: Jihomoravský – Jihočeský 0:0 (4:3 na pokutové kopy).

Celkové pořadí fotbalu: 1. JMK, 2. JCK, 3. OLK, 4. VSK, 5. MSK, 6. SCK, 7. ULK, 8. KHK, 9. KVK, 10. PBK, 11. LBK, 12. PHA, 13. ZLK.

Stolní tenis

Dvouhra mladší dívky: Adámková JMK – Tomanová MSK 0:3.

Basketbal

Chlapci o třetí místo: Jihočeský – Praha 33:44. O první místo: Moravskoslezský – Ústecký 50:30.

Dívky o třetí místo: Olomoucký – Jihomoravský 25:40. O první místo Moravskoslezký – Praha 43:39.

Šachy

Dívky: Mladší: 1. Havlíková (Plzeňský), 2. Valešová (Zlínský), 3. Grossová (Ústecký).

Starší: 1. Sabolová (Pardubický), 2. Johnová (Královehradecký), 3. Zavadilová (Jihomoravský).

Chlapci: Mladší: 1. Kuchyňka (Jihomoravský), 2. Krejčí (Olomoucký), 3. Vlasák (Karlovarský).

Starší: 1. Kraus (Královehradecký), 2. Navrátil (Olomoucký), 3. Bujnošek (Moravskoslezský).

Pořadí krajů: 1. Královehradecký, 2. Moravskoslezský, 3. Jihomoravský, 4. Olomoucký, 5. Plzeňský, 6. Ústecký, 7. Pardubický, 8. Středočeský, 9. Zlínský, 10. Karlovarský, 11. Vysočina, 12. Jihočeský, 13. Liberecký, 14. Praha.

Volejbal

Chlapci první semifinále: Pardubický 2:1 Zlínský, druhé semifinále: Liberecký 2:1 Praha. Umístění o 3. – 4. místo: Zlínský 2:0 Praha. Finále Pardubický 0:2 Liberecký.

Dívky první semifinále: Jihomoravský 2:0 Zlínský, druhé semifinále: Moravskoslezský 1:2 Plzeňský. Umístění o 3. – 4. místo Zlínský 2:1 Moravskoslezský 2:1. Finále: Jihomoravský 2:1 Plzeňský.

Judo

Mladší chlapci 38 kg: 1. Hozák ULK, 2. Trojnar OLK, 3. Horák MSK.

Mladší chl. 42 kg: 1. Voňavka SCK, 2. Šmelík MSK, 3. Vild PLZ.

Mladší dívky 40 kg: 1. Kalíková ZLK, 2. Krausová KHK, 3. Krčalová VYS.

Mladší dívky 44 kg: Havlíčková JCK, 2. Kašparová LBK, 3. Antošová KHK.

Starší chlapci 55 kg: Holčák OLK, 2. Škroch KVK, 3. Matějka KHK.

Tenis

Finále dvouhry: Mladší žáci: Elísek JMK – Jochaman ULK 6:2, 6:1. Starší záči: Prokop LBK – Štauber MSK 6:3, 6:0. Mladší žákyně: Rohanová KVA – Schweinerová PLZ 2:6, 6:0, 6:3. Starší žákyně: Vágnerová OLK – Zádovská JCK 3:6, 5:7, 6:4.

Finále čtyřhy: Mladší žáci: Elísek, Zimek JMK – Jochaman, Jánošík ULK 6:4, 6:2. Starší žáci: Prokop, Kobza LBK – Hadrava, Štauber MSK 6:3, 6:1. Mladší žákyně: Rutarová, Štefková OLK – Krejčíková, Najnarová JMK 4:6, 6:2, 3:6. Starší žákyně: Závodská, Bacíková JCK – Rudolfová, Malečková SCK 6:4, 6:4.

Konečné pořadí

Kraje: 1. Jihomoravský kraj 487 bodů, 2. Moravskoslezský kraj 429, 3. Středočeský kraj 424, 4. Praha 377, 5. Ústecký kraj 371, 6. Plzeňský kraj 288, 7. Jihočeský kraj 217, 8. Královéhradecký kraj 209, 9. Olomoucký kraj 198, 10. Zlínský kraj 180, 11. Kraj Vysočina 141, 12. Liberecký kraj 140, 13. Pardubický kraj 100, 14. Karlovarský kraj 80.

25.6.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Obchod - Obchod Obchodní referent 22 000 Kč Obchodní referenti Obchodní referent/ka. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 26000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce:Velká Hradební č.p. 1260/3, Ústí nad Labem., NÁPLŇ PRÁCE - péče o stávající klienty, servis, zpracování hypotečních úvěrů, zpracovávání nabídek, příprava podkladů, administrativa, komunikace atd, POŽADUJEME - minimálně středoškolské vzdělání, skvělé komunikační schopnosti, příjemné vystupování, aktivní přístup, pokročilá uživatelská znalost PC (Word, Excel, Power Point), samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, ŘP sk B, NABÍZÍME - zázemí stabilní společnosti, zaměstnanecké benefity, zaškolení, profesní růst, prostor pro uplatnění vlastních nápadů., KONTAKT: zájemci se mohou hlásit na uvedený e-mail.. Pracoviště: Mgr. jan hondl - úl, Velká Hradební, č.p. 1260, 400 01 Ústí nad Labem 1. Informace: Martina Postlová, +420 732 450 321. Státní a veřejná správa - Státní a veřejná správa Úředník veřejné správy 17 360 Kč Úředníci v oblasti daní odborný /vrchní referent v Oddělení kontrolním I.. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17360 kč, mzda max. 26110 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: . Pracoviště: Finanční úřad pro ústecký kraj, územní pracoviště v ústí nad labem, Dlouhá, č.p. 3359, 400 01 Ústí nad Labem 1. Informace: , . Výroba - Výroba Elektromechanik elektrických zařízení 20 000 Kč Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení Mechanik řídících systémů -programátor řídících systémů JUNIOR. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Za Válcovnou 1050/1, Klíše, Ústí nad Labem., Náplň práce: technická podpora při přípravě a realizaci zakázek, programování řídicích systémů - kompletní zaškolení, zpracování technických podkladů pro rozpočty zakázek, komunikace se zákazníky, administrativní práce na PC ., Požadavky: vzdělání technického směru, dobrá znalost práce na PC (znalost programování výhodou), komunikativnost, pečlivost, smysl pro detail, zodpovědnost, v případě potřeby časová flexibilita, řidičský průkaz sk. B, výhodou odborná způsobilost v elektro - dle vyhl. 50/1978Sb, §5, Nabízíme: mzdu 20 000,- Kč., jednosměnný provoz, pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku s možností prodloužení, stravenky, 5 týdnů dovolené, 13. plat, příspěvek na důchodové pojištění., Kontakt: zájemci se mohou hlásit na uvedený e-mail.. Pracoviště: Ulimex, spol. s r.o., Za Válcovnou, č.p. 1050, 400 01 Ústí nad Labem 1. Informace: Lukáš Vítek, . Výroba - Výroba Obsluha strojů 16 500 Kč Obsluha zařízení na zpracování kovů Operátor řezací linky. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 16500 kč, mzda max. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Aperam Stainless Service & Solutions Tubes CZ s.r.o., se sídlem Předlická 26, Ústí nad Labem., Náplň práce:manipulace s produkty, obsluha řezací linky, zajišťuje efektivní využití výrobní techniky při výrobě konkrétního produktu, stará se o dílčí část nebo kompletní výrobu daného výrobku., Požadujeme: vyučení., Nabízíme: VS -bonus 20% ze základní mzdy, odpolední příplatek 3Kč/hod, stravenky s příspěvkem zaměstnance 45% z ceny - 12hod. sm. 130,-Kč/odprac den, 8hod. sm. 90,-Kč/odprac. den, příplatek za práci v sobotu 25%, v neděli 50%, docházkový bonus 500,-Kč., Směnnost: 3 směnný provoz, nebo nepřetržitý provoz 12 hod. směny dle rozvrhu (krátký/dlouhý týden)., Kontakt: od 08:00 do 17:00 hod. telefonicky si sjednat osobní jednání.. Pracoviště: Adecco spol.s r.o. - velká hradební, Velká Hradební, č.p. 3385, 400 01 Ústí nad Labem 1. Informace: Adéla Kazdová, +420 602 590 726.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Baráž o extraligu v atletice mužů, září 2018 v Ústí nad Labem. Foto: Deník/Rudolf Hoffmann. Matěj Ščerba
17

K vytoužené extralize chyběl kousek

Videosouhrn 18. září 2018

Bikrosová dráha místo odpadků a zloděj, co se s okradeným hádá: videa dne

OBRAZEM: Loreta se během slavností vrátila do časů baroka

Rumburk - Rumburská loreta se vrátila na jeden den časů baroka. Během Loretánských slavností čekal na návštěvníky barokního sakrálního areálu celodenní program.

Naši prvňáci: Ve středu se představí prvňáčci ze ZŠ ve Velkém Březně

Ústecko - Ve středu 19. září pokračuje druhý ročník unikátního projektu Deníku s názvem Naši prvňáci. V následujících týdnech až do konce prvního pololetí v lednu naleznete pravidelně každou středu v tištěném vydání Ústeckého deníku fotografie prvňáků ze škol na Ústecku.

Osvěta v obcích zabírá. Lidé díky ní častěji třídí baterie

Ústecký kraj - V letošním prvním pololetí odevzdali lidé v Ústeckém kraji k recyklaci 34 tun použitých baterií.

Dopravní nehody se nevyhnuly ani policistům. Nejvíce jich bylo na Ústecku

Ústecký kraj – Letos do konce září havarovalo v Ústeckém kraji 5 vozidel ministerstva vnitra a 75 aut státní policie.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT