První poločas byl vyrovnaný. Jako první zahrozil v 11. minutě domácí Pošík, našel však pouze připraveného gólmana Krýsla. Na druhé straně si Bázler poradil s hlavičkou Linharta a střela Jiřího Nováka mířila mimo tyče. Do vedení mohlo jít Velké Březno těsně před přestávkou, ovšem dělovku Fraňka stačil Polák zblokovat na rohový kop a o chvíli později nastřelil Valenta pouze Krýsla.

Po přestávce přišlo fotbalové koření

Branky se diváci dočkali krátce po zahájení druhého poločasu. Po rohovém kopu se míč odrazil k Pošíkovi, a ten jej zblízka poslal za Krýslova záda. Zvýšit mohl agilní Valenta, ale gólman hostí dokázal jeho dělovku nadvakrát zkrotit. Druhý gól mohl přidat Franěk, králem situace však byl Krýsl a dvacet minut před koncem dokázali domácí vedení pojistit.

Franěk pojistil tříbodový zisk

Pozníček se vydal k dlouhému sólu, naservíroval míč Fraňkovi, a ten se po jeho dělovce odrazil od břevna za brankovou čáru. Střelec branky dostal chuť a v 75. a 78. minutě se pokusil rozmnožit gólové konto, jeho střely však cíl nenašly. Lépe mířil autor první trefy Pošík, ovšem jak v 85., tak i v 90. minutě si vylámal zuby na gólmanovi Přestanova Krýslovi. Hosté už Bázlera ohrozit nedokázali.

Velké Březno – Přestanov 2:0 (0:0). Branky: Pošík, Franěk. Rozhodčí Sabol, ŽK 3:5, 80 diváků.

V. Březno: Bázler – M. Jirkovský (46. Cimpl), Kulhánek, Pozníček, Hudec (78. Kratochvíl) – Stýblo, Šittler, Valenta, Demčenko (62. Řezáč) – Franěk, Pošík.

Přestanov: Krýsl – jak. Novák, M. Melichar, Polák, Týce – Hejduk (77. Hoppe), Veselý, Linhart, Steklý – Herián, Jiří Novák.