Kondoři jsou v play off a bojují o výhodnější sedmou pozici. Ústí skončilo na desátém místě. „Když by se nám podařil zopakovat výborný výkon s Ostravou, tak to bude v pohodě,“ pravil Jan „Bob“ Šedivý. Muž, který působil v Ústí, coby hlavní kouč, dva roky. „Nevím, zda zde budu působit i nadále. Nevím s čím konkrétním za mnou přijde vedení. Vím jen jednu věc. Chci u basketu zůstat,“ nechal se slyšet Šedivý.

Nezaměstnaní

Dnes o půlnoci končí všem hráčům smlouvy. Od zítřka se můžou Feštr a spol. hlásit na úřadu práce! „Já z toho všeho mám husí kůži. Takový konec jsem si nepředstavoval,“ lapal po dechu Tomáš Holešovský a dodal:

„Vedení mě již kontaktovalo s novou smlouvou. Ale z mého úhlu pohledu je v ní stále hodně otazníků. Uvidíme zda dojde k dohodě.“

Předseda představenstva BK Ústí kontroval slovy: „Všichni hráči včetně trenéra dostanou v průběhu května nabídku nového kontraktu. Ovšem nemůžou čekat, že bude tak výhodná, jako ta dosavadní. Oni jsou vykonavateli služeb a budou placeni pouze za období, kdy hrajou. Ne v červnu a v červenci, kdy mají dovolenou.“

Klub se úspěšně vymanil z finančích problémů z konce minulého roku a optimisticky hledí na nadcházející prvoligovou sezonu. „V plánu jsou schůzky s místopředsedou ústecké ODS Lazarem a s primátorem Kubatou. Bude se jednat o podpoře našeho klubu. Představujeme si ji ve dvou rovinách: finanční dotace 2 miliony plus herní zázemí tj. hala TJ Chemičky,“ řekl Kozler.