„Před sezonou nám vedení vytyčilo dva hlavní cíle. Za prvé udržet soutěž a za druhé probojovat se do play off. Oba dva požadavky jsme splnili,“ hodnotí uplynulý ročník trenér SKV Michal Nekola.

Mrzí výpadky

Přestože jeho svěřenci vypadli hned v prvním kole nadstavbové části s Libercem hladce 0:3 na zápasy, byl s konečným umístěním spokojen. I když? „Já jsem si sám od sebe stanovil, že zabráním extremním herním výkyvům. Ale několikrát jsme proti silnému soupeři zazářili a se slabým výsledkově propadli, takže z tohoto hlediska nemůžu být stoprocentně spokojen,“ přiznal bez okolků Nekola.

Akutálně ústečtí odbíjenkáři prodělávají jednou denně trénink. Od července mají dovolenou a hlásit se mají v klubu na novou sezonu 1. srpna. Bude přítomen i Nekola, coby hlavní kouč? „Dílčí dohoda o jeho setrvání ve fuknci existuje. O jeho služby máme zájem. Ale je fakt, že se na to váže spousta jiných okolností,“ sdělil generální manažer SKV Miroslav Přikryl.

Nevyřešené jsou dvě věci, : odchod z haly TJ Chemičky a generální sponzor. „Otázka haly je otevřená. O hlavního sponzora usilujeme, ale zatím to vypadá, že se budeme muset spolehnout na příspěvky od menších podnikatelských subjektů, což může v konečném důsledku znamenat zeštíhlení našeho provozu a i odchody hráčů,“ řekl Přikryl.