VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Futsalové soutěže za 17. týden

ÚSTECKO - Soutěže se značně roztříštily neodehraním všech zápasů, odkládáním termínů, dokonce byla zaznamenána ve 2. třídě inzultace rozhodčího a došlo tak ke kontumaci výsledku.

6.5.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Rudolf Hoffmann

KP: V15. kole dokázali favorité získat plný počet bodů, a tak nedošlo vtabulce prakticky kžádným přesunům.

Zápasy:

Sonáta - Linde = 10:7

Bílý Balet - Fanda = 2:6

1.HFC - Metal = 8:5

Tornádo A – TETA =2:5

Hop Trop A – Pérovna A = 6:8

Viktoria - COMBIX = 3:6

Tabulka KP:

Pérovna A 37b, 1.HFC B 34b, TJ Fanda A 29b., Hop Trop A 26b., Bílý Balet A 26b, Linde 21b., TETA UL 21b., Sonáta UL 20b., Combix 15b., Tornádo A 12b, Metal Trmice 10b., SKP Viktoria 6b.

OP: Vdalším kole vedoucí CSKA Výšina ztratila body těsnou prohrou sKMF a její náskok na čele tabulky se snížil na minimum. A protože se vdalším kole střetne sHop tropem, který je nyní na 2. místě, lze vtomto duelu očekávat tvrdý boj o čelo tabulky.

Poslední Městská policie konečně zabrala a porazila Relax. Uvidíme, zda tak odstartovala svoji pouť za záchranou soutěže. Remízou pak skončil souboj mužstev ze sousedství vtabulce Akordu a Sokola. Ve velmi pohledném a vyrovnaném zápase pak vúplném závěru přišlo o body mužstvo AS Compu, když doma podlehlo nejtěsnějším rozdílem Hadidasu.

Zápasy:

Sokol – Akord = 1:1

AS Comp – Hadidas = 4:5

Městská policie – Relax = 5:1

CSKA Výšina A – KMF Simware = 4:5

Hop Trop B – Pupkins = odloženo na 15.5

Tabulka OP:

CSKA Výšina A 34b, Hop Trop B 33b., KMF Úder 30b., Bílý Balet B 22b., Pupkins 22b., Hadidas 21b., AKORD 20b., Sokol UL 17b AS Comp 12b., RELAX 12b., Městská policie 7b.

1.třída:

Další zápas Pérovna B – Tornádo B bude mít dohru u kulatého stolu. S ohledem na přesun termínu, se kterým nebyli hosté včas seznámeni, skončí zápas zřejmě kontumací domácích. Zdalších zápasů pak stojí za povšimnutí nakládačka zálohy CSKA Výšiny, která na domácím hřišti utrpěla drtivou porážku. Nejvyrovnanější zápas kola pak skončil nejtěsnějším vítězstvím Telecomu nad Horalem Stebno.

Zápasy:

Fanda B - Chaloupka = 8:3

Joalis – Remost = 2:7

Telecom - Horal Stebno = 7:6

CSKA Výšina B - Noesis = 5:19

Tabulka 1.tř:

Flamengo 39b, Telecom 32b., Chaloupka 30b., CSKA Výšina „B“ 27b., TJ Fanda „B“ 24b., Horal Stebno 21b., Remost 21b., Pérovna „B“ 20b., Tornádo „B“ 20b., AC Noesis 19b., Joalis 10b., Flatus 4b.

2.třída:

Toto kolo bylo ve 2.třídě futsalu poznamenáno inzultací rozhodčího hráčem Chrudimským zKostelníků, který se po vyloučení vrátil po sedmi minutách zpět do haly a zranil rozhodčího.

Zápas byl kontumován ve prospěch hostů New Yorku a jmenovaný hráč čeká na verdikt disciplinární komise, který mu bude za napadení rozhodčího udělen. Zvýsledků pak stojí za povšimnutí remíza vedoucí Dlouhé Libouchec sVykrouhlama, která hrají své domácí zápasy též vlibouchecké hale.

Zápasy:

Dlouhá Libouchec - Vykrouhla = 5:5

Kronen Labe – Intier Chlumec = 15:1

Střekov United - Teplárna = 9:0

Kostelníci – New York (kontumace) = 0:5

Rychlé Pípy - Makro = nehlášeno

Hainz – Alex Všebořice = odloženo

Tabulka 2.tř:

Dlouhá Libouchec 38b., New York 37b., Alex Všebořice 32b., Střekov United 30b., FC Hainz 28b., Kronen Labe 20b., Vykrouhla 19b., Rychlé Pípy 19b., Makro 19b., Teplárna 15b., FC Intier Chlumec 7b., Kostelníci 6b.

3.třída:

V dalším kole ztratil remízou první dva body v soutěži Bronx Trmice, když mocně finišoval vdruhé půli a pouze remizoval s Odpadlíky. Konečně zabrala Jamajka a porazila druhého nováčka vjarní části. Třikrát se pak opakoval stejný výsledek 9:3.

Zápasy:

FSC Žampigňons - Jamajka = 2:8

Salitos – Elpra = 3:9

Dynamo Kameňák - Lokomotif = 9:3

Costaco Bros – Kojoti = 9:3

Bronx Trmice – Odpadlíci = 5:5

Tabulka 3.tř:

Dynamo Kameňák 43b, Odpadlíci 40b., Costaco Bros 37b., FC Elpra 33b., AC Kojoti 24b., Lesná Pes 22b., FK Jamajka 21b., Bronx Trmice 19b., Bílý Balet „C“ 15b., Incredibles 13b., FC Salitos 13b., FC Lokomotif 11b., Soptík 6b., FSC Žampigňons 3b.

6.5.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Zdravotnictví - Zdravotnictví Sociální pracovník 19 660 Kč

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce Sociální pracovník - Terénní programy. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19660 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Národního odboje č.p. 634/23, Střekov, Ústí nad Labem., Požadované vzdělání: ukončené VŠ vzdělání v oblasti sociální práce (dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách)., -výše mzdy se odvíjí od úrovně vzdělání a praxe v oboru, Požadované dovednosti a osobnostní předpoklady:, - praxe v sociálních službách podmínkou, praxe v oblasti práce v sociálně vyloučené lokalitě výhodou, - orientace v oblasti SAS pro rodiny s dětmi, - znalost zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách , - znalost vedení dokumentace v sociálních službách, vedení idndividuálních plánů, - motivace k práci s cílovou skupinou - rodiny s dětmi ohrožené sociálním vyloučením, - časová flexibilita a spolehlivost, - kreativita a ochota učit se novému, - znalost práce na PC, - psychická stabilita, schopnost empatie , schopnost týmové spolupráce, - ochota a zájem se vzdělávat, odborně růst, být otevřený změnám, - trestní a morální bezúhonnost, - zdravotní způsobilost, - samostatnost, zodpovědnost, Nabízíme:, - příjemné pracovní prostředí , - možnost seberealizace , - prostor pro sebevzdělávání a odborný růst , Profesní životopis, motivační dopis, zašlete: , marksova@charitausti.cz, Výběrové řízení je dvoukolové, v první kole proběhne výběr na základě zaslaného životopisu a motivačního dopisu. V druhém kole budou vybraní kandidáti pozváni k přijímacímu pohovoru.. Pracoviště: Oblastní charita ústí nad labem - dům světluška, Národního odboje, č.p. 634, 400 03 Ústí nad Labem 3. Informace: Andrea Marksová, +420 731 402 517.

Zdravotnictví - Zdravotnictví Sociální pracovník 9 830 Kč

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce Sociální pracovník - Terénní programy. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 9830 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Národního odboje č.p. 634/23, Střekov, Ústí nad Labem., Požadované vzdělání: ukončené VŠ vzdělání v oblasti sociální práce (dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách)., -výše mzdy se odvíjí od úrovně vzdělání a praxe v oboru, Požadované dovednosti a osobnostní předpoklady:, - praxe v sociálních službách podmínkou, praxe v oblasti práce v sociálně vyloučené lokalitě výhodou, - orientace v oblasti SAS pro rodiny s dětmi, - znalost zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách , - znalost vedení dokumentace v sociálních službách, vedení idndividuálních plánů, - motivace k práci s cílovou skupinou - rodiny s dětmi ohrožené sociálním vyloučením, - časová flexibilita a spolehlivost, - kreativita a ochota učit se novému, - znalost práce na PC, - psychická stabilita, schopnost empatie , schopnost týmové spolupráce, - ochota a zájem se vzdělávat, odborně růst, být otevřený změnám, - trestní a morální bezúhonnost, - zdravotní způsobilost, - samostatnost, zodpovědnost, Nabízíme:, - příjemné pracovní prostředí , - možnost seberealizace , - prostor pro sebevzdělávání a odborný růst , Profesní životopis, motivační dopis, zašlete: , marksova@charitausti.cz, Výběrové řízení je dvoukolové, v první kole proběhne výběr na základě zaslaného životopisu a motivačního dopisu. V druhém kole budou vybraní kandidáti pozváni k přijímacímu pohovoru.. Pracoviště: Oblastní charita ústí nad labem - dům světluška, Národního odboje, č.p. 634, 400 03 Ústí nad Labem 3. Informace: Andrea Marksová, +420 731 402 517.

Věda a výzkum - Ostatní pracovníci v oborech příbuzných geologii a 24 000 Kč

Ostatní pracovníci v oborech příbuzných geologii a geofyzice Technický pracovník III. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 24000 kč, mzda max. 28000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Hrbovická 2, Chlumec-Hrbovice. , Náplň práce:, - příprava technických dat pro informační systém PKÚ, - spolupráce na tvorbě 3D BIM území dotčeného hornickou činností, - spolupráce na přípravě projektů pro TAČR, - aktivní účast na řešení projektů TAČR, - spolupráce na přípravě technických podkladů zpráv pro MPO, - příprava podkladů pro žádosti o územní rozhodnutí a stavební povolení vrtných prací, Požadujeme:, - VŠ vzdělání - výhoda se zaměřením na oblast hornicko-geologickou nebo životního prostředí , - práce v programech WORD, EXCEL, obecně CAD a GIS, - řidičský průkaz skupiny "B", - schopnost týmové spolupráce, - samostatnost, iniciativa, aktivní přístup k řešené problematice, Nabízíme:, - odpovídající mzdové podmínky, - místo výkonu práce Chlumec, - perspektivní zaměstnání, - odborné vzdělávání a rozvoj, - nadstandartní zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na rekreaci, příspěvek na penzijní připojištění, SICK DAYS, stravenky aj.), , Máte-li zájem stát se členem našeho týmu, zašlete nám do 12. 6. 2018 svůj životopis a motivační dopis na E-mail: personalistikaa@pku.cz, do předmětu uveďte prosím technický pracovník III, Více na www.pku.cz - kariéra, Kontaktní adresa firmy - Palivový kombinát Ústí, státní podnik, Oddělení personalistiky a mzdové účtárny, , Hrbovická 2, 403 39 Chlumec, Webová adresa firmy: www.pku.cz , , Kontaktní údaje: Oddělení lidských zdrojů, Hrbovická 2, Chlumec, PSČ 403 39:, E-mailová adresa: personalistika@pku.cz, Tel.: 475 672 007; 475 672 407, , Zasláním životopisu zároveň poskytujete souhlas s nakládáním s osobními údaji podle Nařízení EP a Rady(EU č.2016/679 po dobu výběrového řízení., Vyhlašovatel si vyhrazuje právo výběrové řízení, i bez udání důvodu, kdykoliv zrušit.. Pracoviště: Palivový kombinát ústí, státní podnik, Hrbovická, č.p. 2, 403 39 Chlumec u Ústí nad Labem. Informace: Jiří Čížek, +420 475 672 007.

Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 20 000 Kč

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Kuchař/kuchařka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Petrovice 3. , Jedná se o českou a minutkovou kuchyni. , Požadujeme: vyučení nebo praxi v oboru, zdravotní průkaz. , Nabízíme: mzdu 20000 - 25000 Kč čistého. Nástup možný ihned nebo podle domluvy. , Kontaktní osoba: Petr Vrána, tel. 608336613. Pracoviště: Petr vrána - restaurace petrovice, 403 37 Petrovice u Ústí n.Labem. Informace: Petr Vrána, +420 608 336 613.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Jízdní kolo zn. Coowa odcizené v Tisé.

Kolo za padesát tisíc, sekačka, laser. Zloději berou, co jim pod ruku přijde

Kubánští boxeři při tréninku.

Chládek se vrací do ringu. Chci si ještě sáhnout na evropskou medaili, hlásí

Letní kino omlazuje. Opravují ho za plného provozu

Ústí nad Labem - Lavičky, elektřina, záchody. Renovace areálu kina začala, ale program nenarušuje. Ústí doufá, že ji zčásti zaplatí dotace. 

Komunální a senátní volby proběhnou společně začátkem října

Ústecko - Termín komunálních a senátních voleb je znám. Prezident Miloš Zeman ho stanovil na pátek 5. října a sobotu 6. října 2018. Jeho rozhodnutí musí ještě podepsat premiér v demisi Andrej Babiš.

FOTO: U Dubického kostelíka zavzpomínala devadesátiletá Anička Šťastková

Dubičky - Senioři z domova v Krásném Březně si v nádherném jarním počasí užívali výlet do Dubiček.

Přepisování dějin a honičky na Pardubicku a Porta v novém hávu: videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve dnech 22. až 23. května 2018.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT