Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Karatisté zazářili na východě Čech

HRADEC KRÁLOVÉ - Na mezinárodním turnaji karatisů, Velké ceně Hradce Králové, se dařilo závodníkům Shotokan klubu Rajchert Sport Union.

13.5.2007

Pavla Machová vpravoFoto: DENÍK/Miloslav Kabeš

První den byl věnován mládeži do 14 let, kde bylo hlavně v žákovské kategorii velice početné pole startujících. Začínající David Šerák v kategorii do 6. kyu vybojoval bronzovou medaili, zlato získal jeho oddílový kolega Vít Skála. Vynikající výkon podala Alena Luongová, která si v kategorii starších děvčat poradila se všemi soupeřkami a přidala stříbro v kata stylu Shotokan. V kata stylu vybojovali bronz Martin Luong a Zuzana Teuelová.

Soutěž kumite se nesla v duchu předchozích úspěchů a i tady cinkaly pro ústecký klub medaile. První skončila E. Kváčová (do 35 kg), druhá místa obsadili V. Skala (do 35 kg), S. Sainerová (do 55 kg a Open), a třetí příčky M. Lambora do 40 kg a M. Luong (do 55 kg). Na úspěchy z prvního dne navázali závodníci Shotokan klubu Rajchert Sport Union i v kategorii mužů.

Čtveřice Karel Hung, Vojtěch Jež, Petr Nechyba a Luboš Růdl vybojovala cenné prvenství, když ve finále porazila silný celek Rumunska. Nechyba navíc přidal zlato v kategorii kumite Veteran, Jež stříbro v kumite do 75 kg a Růdl v kategorii do 70 kg. Petr Nechyba navíc převzal trofej pro třetí Top klub turnaje.

13.5.2007 VSTUP DO DISKUSE

Epidemie žloutenky se šíří Ústím, onemocněl i úředník z Neštěmic

Muzeum města Ústí nad Labem.

Festival Sudety zve na legendu písničkářského undergroundu

Přestanov bez brankáře potupen v derby, Chuderov rozdal další tucet

Ústecko /FOTOGALERIE/ - V 8. kole 1. B třídy potupily Chabařovice v derby Přestanov, jenž neměl brankáře. Chuderovští nadělili doma dalšímu soupeři dvanáctku, Chlumec udolal poslední Podluží, Hostovice přestřílely Březiny. Svádov prohrál.

FOTO, VIDEO: Polévka je grunt. Pár uvařil mexickou a vyhrál soutěž

Ústí nad Labem - V klání amatérských kuchařů zvítězila v Ústí pálivá polévka.

Slovan zase jednou doma, hokejisté vyzvou Třebíč

Ústí nad Labem – V 15. kole WSM Ligy se hokejisté Ústí představí na domácím ledě. Bude to teprve pošesté v sezóně, přivítají Třebíč.

ANKETA: Zrušili byste imunitu poslanců?

Ústecký kraj - Patnáct zásadních otázek položil Deník hlavním volebním tvářím osmi stran v Ústeckém kraji. Jejich odpovědi vám mohou pomoci při rozhodování, koho budete volit. Sami si také můžete v naši anketě postupně odpovědět na všechny tyto otázky.