Hosté bez šance

Od prvních minut dominoval na ploše sportovní haly jediný tým, domácí Severka. Ve 20. minutě vedla o šest branek především díky střelkyním z místa spojek Janečkové a Šnýdrové. Pak domácí hráčky trochu polevily a Jihočešky v závěru první části zápasu snížily na rozdíl čtyř branek.

Ve druhém dějství opět Ústečanky zabraly naplno, byly lepší ve všech herních činnostech a navýšily náskok na konečných jedenáct branek rozdílu.

Severka Ústí – Milevsko 28:17 (13:9). Sestava a branky Severky: Sasková, Škrdletová – Grünerová 9/1, Janečková 7, Koubková 4, Šnýdrová 3, Otcovská 3, Veleková 1, Rysová 1, Šimková , sedmimetrové hody 1/1 – 3/1, vyloučení 1:4.

Slova chvály

„Musím tentokrát pochválit všechny hráčky za bojovný výkon, potýkáme se dlouhodobě se zraněními, takže doufám, že v herní přestávce se přes léto všechny hráčky dají do pořádku,“ ohlédla se za posledním utkáním soutěžního ročníku hrající trenérka Severky Kateřina Veleková.

Severka získala v šestnácti střetnutích třináct bodů, o jeden méně než městský rival Spartak, Milevsko skončilo sezonu neslavně, prohrálo všechna střetnutí.