Elba PEML Ústí n.L. B – Pento Most B 3:2 p (0:0, 1:2, 1:0). Branky: 20. Havliš (Kváš, Mikesch) SH, 38. Dědič (Havliš, Kváš)PP, 49. Hůja (Havliš) – 22. Vacín, 28. Kypet (PP). Vyloučení: 7:9. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Střely: 27:25.

Na úvodní gól se čekalo do 20. minuty, Elba otevřela skóre ve vlastním oslabení. Kváš vyslal zpoza vlastní branky parádní lob za mosteckou obranu, tam si naběhl Havliš a přesnou ranou vymetl růžek mostecké branky – 1:0.

Škoda pro domácí, že vedení neudrželi dlouho. Ve 22. minutě nezvládli vhazování před svojí brankou a ránu odraženou od tyče pohodlně dorazil Vacín – 1:1. Ve 28. minutě zaváhala domácí obrana na modré a Mikesch zachraňoval jen za cenu hození hole pod nohy mosteckého útočníka. Nařízené trestné střílení proměnil zkušeně Kypet, na jehož ukázkovou kličku do bekhendu neměl domácí gólman nárok – 1:2.

Domácí však ukázali vůli po vítězství a trpělivě čekali na svou příležitost. Ta přišla ve 38. minutě, kdy zbytečný útočný faul poslal Most do tří, čehož využil Dědič a bombou zajistil prodloužení.

Rozhodnutí finále a celé soutěže přišlo ve 4. minutě nastavení. Kapitán Havliš si stejně jako při prvním gólu naběhl na vyhození z obranného pásma za mosteckou obranu, v přečíslení ideálně našel Hůju, jenž přesným bekhendem pod břevno rozhodl. Elba B dobyla podruhé ve třech letech třetiligový titul.

Nejlepší hráči: Prášek, Dědič, Havliš.

Elba: Mikesch – Kváš, Kolář M., Dědič, Kolář P., Obdržálek A. – Prášek, Šilínek, Leszko – Hůja, Havliš, Veselý V. – Veselý P., Vaněk, Seidenglanz.