S výhrou nepočítal

„S vítězstvím jsem rozhodně nepočítal, ale určitě mě moc potěšilo,“ řekl král Tip ligy. K triumfu měl blízko už několikrát. Čtyřikrát se umístil v první desítce, nejvýš skončil druhý. „Jsem rád, že se to konečně povedlo. Určitě budu hrát dál, soutěž mě moc baví.“

S hlavní cenou, digitální videokamerou, byl Ladislav Kopecký moc spokojen. „Že to bude tak pěkná cena, s tím jsem ani nepočítal. Nic podobného jsem nikdy nevyhrál,“ usmíval se Kopecký, který je hrajícím trenérem fotbalového celku SKP Ústí nad Labem. Ten letos vyhrál třetí třídu a vrací se do okresního přeboru.

Bude slavit

„Se spoluhráči jedeme na tradiční soustředění na jih Čech, tak to tam spolu oslavíme. Postup i moje prvenství v Tip lize,“ plánuje Kopecký.

Těsně na druhé pozici skončil Antonín Zahrádka, jen kvůli horší supertrefě v závěrečném kole soutěže! Jinak nasbíral stejně jako Ladislav Kopecký 80 bodů. Zahrádka tráví dovolenou v Bulharsku, a tak za něj přišel převzít cenu jeho syn. Doma na něj bude čekat DVD přehrávač.

Zradil finiš

Na bronzové pozici skončil Václav Havlík. Také on získal 80 bodů, ale měl z tria elitních hráčů nejhorší výsledek v závěrečném kole Tip ligy. „Škoda to je. Stačilo uhodnout o jeden zápas víc. Navíc jsem chvíli i celou soutěž vedl, ale závěr mi nevyšel úplně podle představ,“ řekl Havlík.

I s bronzem je však spokojený. „Je to hra. A navíc se hrálo o zajímavé ceny. Za poslední dobu určitě nejlepší,“ byl spokojen Havlík, když si přebíral vysavač. Také on zůstane soutěži věrný.

„Stejně ty výsledky sledujeme a hecujeme se. Je to zajímavá hra,“ dodal Havlík.