Most je neznámá

„Most je pro nás velká neznámá. Je to sice nováček první ligy, ale určitě to sem nepřijede jen odehrát,“ říká ústecký trenér Vladimír Evan.

Příprava na ledě zatím probíhá podle jeho představ. „Vyhýbají se nám zranění. Tedy až na jednu výjimku. Petr Přeučil si poranil vazy v koleni, takže zatím je velmi nejsné, kdy s ním budeme moci počítat,“ krčí rameny Evan.

Ústí má 6 formací

Slovan pracuje se šesti formacemi. První tvoří obránci Vágner s Houdkem a útočníci Antoš, Pazourek a Janků. Ve druhé jsou Hořava s Novotným s forvardy

Mrázkem, Liščákem a Čalounem. Třetí pětku zatím tvoří Mizera, Zeman – Klimt, Martinec, Šaffer. Ve čtvrté lajně to zkouší Ficenc se Suchánkem a útočníci Klobouček, Slížek a Hanzl.

Pátou formaci utvořili Jan Kudrna, Zápotočný – Jiří Kudrna, Kloz, Salač. V šesté pětce trénují Pojkar s Vomelou a útočníci Hašek, Heřman, Míka.

„Je to samozřejmě předběžné a složení pětek se ještě může měnit. Do zápasu s Mostem zasáhnou čtyři formace, až před utkáním rozhodneme, které dvě pětky budou odpočívat. V brance začne Petr Přikryl, v polovině zápasu ho vystřídá Martin Volke,“ prozradil Vladimír Evan.

Těší se na fandy

Trenér se těší i na příznivce Lvů. „Pořád mám v živé paměti, jak moc nám pomohli do extraligy. Třeba v zápasech s Mladou Boleslaví byli prostě fantastičtí. Doufám, že je potěšíme kvalitním výkonem a budou na nás dál rádi chodit,“ přeje si Vladimír Evan.