Kickbox - fox Ústí nad Labem měl na západě Čech svého zástupce, Tomáše Berana, ve váze 67 kg. Tento talentovaný zápasník se ukázal ve velmi dobrém světle, když ve vyřazovacích zápasech porazil nejprve Martina Hona z Areny Brno, a poté i nasazeného Jana Pavlase z Prahy. Ve finále se střetl se zkušeným Michalem Frčkem z Příbrami.

Ve tříkolové bitvě nakonec podlehl na body a získal stříbro. Titul vicemistra ČR pro rok 2007 se tak řadí k dalším úspěchům tohoto borce.

Na svém kontě má v letošním roce 3. místo z ME v Maďarsku a 3. místo z Mistrovství ČR v disciplíně fullcontact s lowkick, které se konalo v Olomouci.

Na Hané se dařilo i dalším závodníkům, ve váze 91+ lowkick Kohout František 2. místo, 91+lightcontact Řezáč Jan 2. místo, Jan Řezáč získal i titul mistra ČR v kategorii Master, juniorka Kateřina Plichtová 2. místo lightcontact + 55 kg.

„Před koncem roku nás čekají minimálně ještě dva turnaje, ale již teď lze letošní rok hodnotit jako úspěšný,“ neskrývá spokojenost trenér Kickboxu – fox Jiří Liška.