Z hlediska rozpočtu je Ústí v tuzemské volejbalové smetánce „Popelkou“. Před začátkem soutěže odkryl Přikryl férově karty: „Máme finance jen do konce roku.“

Teď už je jasno i o druhé polovině sezony… „Dohrajeme ji. Propouštění či rozprodání kádru není na pořadu dne. Sice si nemůžu moc vyskakovat, ale máme své věrné sponzory mimo jiné: Poživil EVROFIN, Spolchemie, SKLOVA a samozřejmě město Ústí,“ sdělil Přikryl a jedním dechem dodal: „Ale jedna věc se stále nedaří. Získání generální sponzora. To je handicap,“ přiznal.

SKV Ústí je na prahu druhé části extraligy. „Když vezmu v globálu celou soutěž překvapuje mě a zároveň zklamává její průměrnost. Čekal jsem, že ekonomicky silná Opava, Budějovice a Ostrava budou dominovat. Že se mezi tímto triem a zbytkem vytvoří bodová propast. Nic takového zatím nenastalo.“

Kooperativa má momentálně „repre“ pauzu. Svěřenci trenéra Nekoly se připravují na 3. prosince,kdy poměří síly před kamerami České televize se Zlínem.

„Máme před sebou ještě šest kol. Většinou s týmy pohybující se kolem nás. Každá výhra bude hodně důležitá a bude znamenat klid. Play off by nám nemělo uniknout. Snad to bude bez nervů,“ přeje si Přikryl.