A čeho všeho se v ústecké hale na Klíši basketbalový nadšenec v letošní sezoně dočká? „Co se týče soutěží, bude jich hned několik. Během každého utkání budou probíhat poločasové soutěže o ceny. Dále bude půlsezonní soutěž, ve které divák vyhraje jízdu na zápas limuzínou, luxusní večeři v hotelu Vladimir pro dvě osoby a následný nocleh v jednom z nejlepších apartmánů v celém městě. V celosezonní soutěži se pak fanoušci utkají o zájezd pro dvě osoby v hodnotě 30 tisíc korun,“ naznačil smělé plány ústeckého klubu jeho manažer Tomáš Holešovský a s nadšením v hlase pokračoval: „Dále plánujeme užší spolupráci s Basta Cheerleaders, které jsou mistryněmi ČR. Kromě toho, že budou tyto roztleskávačky na každém utkání bavit diváky, je chceme využít i v dětském koutku,“ prozradil Holešovský další revoluční novinku. „I v dětském koutku budou probíhat různé soutěže, a to nejen basketbalové.“

Příznivcům košíkové přitom bude stačit jediná věc. Sezonní permanentka. „Bude stát dvěstě korun a při její koupi divák obdrží malý dárek. Navíc si bude moci vybrat svoje sedadlo v hale. V prodeji budou na Tyršově poháru (5. a 6. 9.) a při domácích utkáních na pokladně haly na Klíši. Ještě jednáme o tom, že by se prodávaly i v některých obchodech ve městě,“ říká Holešovský a dodává: „První liga nemá takový zvuk, tak musíme lidem ukázat cestu do naší haly a nalákat je doprovodnými akcemi,“ má jasno.

Zdá se tedy, že ústecký basketbal zažívá revoluci. Po sestupu z nejvyšší soutěže se příznivci konečně dočkají částečné satisfakce. A kdo ví, třeba i vytouženého návratu do Mattoni NBL.