V krajském přeboru se z vítězství raduje celek Pérovny, beznadějně poslední skončilo Linde. Krajský přebor – 22. kolo: TJ Fanda A – Flamengo A 5:9, Combix – Pérovna A 0:3, Kolbenschmidt – Sport Bar 1:12, KMF Úder A – SKP Viktoria 3:2, Hop Trop A – Linde 4:2.

Okresní přebor ovládli hráči AC Noesis, poslední je prozatím rezerva Pérovny. Okresní přebor – 22. kolo: Pérovna B – Tornádo A 10:11, Footballstars Severka A – AC Noesis 1:4, Sokol – Hop Trop B 12:2, Relax A – Dlouhá Libouchec 6:3.

Vítězství v první třídě a třetí postup ve třetím roce existence slaví Odpadlíci. Sestupuje rezerva Tornáda. 1. třída – 22. kolo: Střekov United – New York 6:8, Městská Policie – Tornádo B 4:1, FK Alex Všebořice – Dynamo Kameňák – odloženo.

Druhou třídu s přehledem ovládla rezerva Severky, poslední skončili Žampigňons. 2. třída – 26. kolo: FCS Tygříci – FC Elpra 4:6, Makro – Joalis 4:5, Resslovka – Footballstars Severka B 3:20, Relax B – Los Kozlos 6:12, AC Kojoti – KMF Úder B 2:2, Rychlé Pípy – FSC Žampigňons 5:0 – kontumačně.

V nejnižší soutěži se z vítězství raduje celek Soptíků, který už nemůže být předstižen. 3. třída – 29. kolo: FC Delirium – FC Draga 5:0, HC Slovan garda – FC Lokomotif 9:2, Flamengo B – Malina 3:5, ZD Hospoddáři – Kostelníci 4:3, FC Rumíci – Domina 2:8, Incredibles – Soptík 4:11, Bumerang – JH Stavby 10:4.

Krajský přebor

1. Pérovna A 21 19 0 2 151:68 ⋌57
2. Sport Bar 21 13 3 5 109:73 ⋌42
3. Combix21 13 1 7 118:89 ⋌40
4. SKP Viktoria 21 11 3 7 127:100 ⋌36
5. Teta 21 11 1 9 123:92 ⋌34
6. Hop Trop A 20 8 3 9 100:92 ⋌27
7. Flamengo A 20 8 3 9 108:111 ⋌27
8. KMF Úder A 21 8 2 11 96:121 ⋌26
9. Kolbenschmidt 21 7 1 13 84:135 ⋌22
10. TJ Fanda A 21 6 3 12 117:132 ⋌21
11. CSKA Výšina 11 3 1 7 51:76 ⋌10
12. Linde 21 1 3 17 66:161 ⋌6

Okresní přebor

1. AC Noesis 22 19 0 3 134:75 ⋌57
2. Tornádo A 22 15 0 7 141:125 ⋌45
3. Relax A 22 14 1 7 133:116 ⋌43
4. Pupkins 19 13 0 6 159:109 ⋌39
5. Sokol 22 12 2 8 121:95 ⋌38
6. Dlouhá Libouchec 22 10 1 11 136:137 ⋌31
7. Chaloupka 21 10 1 10 78:107 ⋌31
8. Hop Trop B 21 7 1 13 95:126 ⋌22
9. Severka A 21 7 0 14 87:112 ⋌21
10. AS-Comp20 6 1 13 101:135 ⋌19
11. Akord20 4 4 12 85:101 ⋌16
12. Pérovna B 20 3 1 16 97:129 ⋌10

1. třída

1. Odpadlíci 18 14 2 2 96:55 ⋌44
2. Dynamo Kameňák 17 11 0 6 87:66 ⋌33
3. Lesná Pes 16 9 2 5 85:57 ⋌29
4. Telecom18 8 2 8 88:72 ⋌26
5. TJ Fanda B 16 6 4 6 78:70 ⋌22
6. Střekov United 18 6 4 8 65:74 ⋌22
7. New York 17 7 1 9 71:101 ⋌22
8. FK Alex Všebořice 17 6 1 10 63:92 ⋌19
9. Městská Policie 18 5 3 10 61:89 ⋌18
10. Tornádo B 17 4 1 12 65:83 ⋌13

2. třída

1. Severka B 26 23 2 1 209:71 ⋌71
2. Los Kozlos 26 20 0 6 193:95 ⋌60
3. KMF Úder B 26 18 4 4 139:71 ⋌58
4. FK Jamajka 25 16 1 8 120:99 ⋌49
5. Flatus 24 15 1 8 145:121 ⋌46
6. FC Elpra 25 13 3 9 104:107 ⋌42
7. FSC Tygříci 26 13 1 12 109:124 ⋌40
8. Relax B 26 12 1 13 151:139 ⋌37
9. Joalis 25 9 2 14 111:121 ⋌29
10. AC Kojoti24 6 5 13 74:77 ⋌23
11. Rychlé Pípy 26 7 1 18 83:182 ⋌22
12. Makro 25 6 2 17 88:116 ⋌20
13. FC Resslovka 26 6 1 19 60:142 ⋌19
14. FSC Žampigňons 26 2 0 24 49:170 ⋌6

3. třída

1. Soptík 28 22 1 5 177:92 ⋌67
2. Domina 28 20 4 4 212:94 ⋌64
3. Malina 28 19 3 6 243:109 ⋌60
4. Flamengo B28 17 2 9 170:99 ⋌53
5. FC Delirium 25 16 2 7 194:104 ⋌50
6. Kone 24 15 3 6 135:97 ⋌48
7. ZD Hospoddáři 28 14 2 12 152:162 ⋌44
8. FC Draga 25 13 3 9 188:121 ⋌42
9. HC Slovan garda 26 12 5 9 144:128 ⋌41
10. Incredibles 26 13 0 13 152:141 ⋌39
11. Kostelníci 28 9 2 17 155:175 ⋌29
12. Bumerang 28 10 0 18 125:252 ⋌30
13. FC Rumíci 28 7 4 17 101:179 ⋌25
14. FC Lokomotif 28 5 1 22 103:174 ⋌16
15. JH Stavby 27 2 0 25 49:298 ⋌6